МанхеттенськийКінофест переміг фільм з актором"Сутінок"


Новини: МанхеттенськийКінофест переміг фільм з актором
3 жовтня за київським часом (2 жовтня за нью-йоркським) були оголошені переможці Манхеттенського фестивалю короткометражних фільмів-2011, де найкращий фільм обирали глядачі, у тому числі з України.
Найкращу короткометражку року обирали глядачі більш ніж 250 міст по всьому світу, де 10 фільмів-фіналістів фестивалю показували протягом останнього тижня.
Золоту медаль Манхеттенського фестивалю отримав американський фільм "Давид і Голіаф" - історія про те, як під час Другої Світової Війни німецька вівчарка врятувала від смерті єврея-втікача. Головну роль у фільмі виконав зірка кіно-саги "Сутінки" Біллі Берк. Режисер фільму Джордж Завердас написав сценарій на основі реальної історії.
Друге місце і Срібну медаль завоювала комедія-каламбур "Членопед" австралійського режисера Крістофера Столлера.
Третє місце посіла чорна комедія "Я люблю Люсі" (Шотландія). Нагорода стане вже 8-ю за рахунком для режисера Коліна Кеннеді за цей фільм. Головну роль зіграла Камілла Разерфорд - британська модель і актриса, що грала у таких режисерів, як Вес Андерсон, Міра Наїр, Джон Мейбері та інші.
Українська статистика глядацького голосування повністю збіглася зі світовими результатами - фільм "Давид і Голіаф" лідирував з великим відривом від своїх найближчих послідовників - "Членопеда" і "Я люблю Люсі". Цього року в Україні за фільми Манхеттенського фестивалю короткометражок проголосувало близько 5 тисяч людей - що вдвічі більше, ніж у попередньому.
Слід зазначити, що подати заявку на участь у Манхеттенському фестивалі короткометражних фільмів-2012 може кожен - зробити це можна на офіційному сайті фестивалю до 31 липня 2012 року.
Добірку десяти фільмів-фіналістів Манхеттенського фестивалю короткометражних фільмів цього року все ще можна побачити в кінотеатрах Києва, Одеси та Львова до 5 жовтня.
Нагадаємо, що тиждень Манхеттенського фестивалю короткометражних фільмів-2011 (Manhattan Short Film Festival) стартував 23 вересня.
У 2010 році переможцем фестивалю став італійський фільм Війна режисера Паоло Сассанеллі.
Катя Зиновьева 03 жовтня 2011


Ім’я:
04 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки» Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки»

Прем'єра – 3 вересня.

03 серпня 2021 0 277
Перший кандидат на роль Синього Жука Перший кандидат на роль Синього Жука

Новий герой кіновсесвіту DC.

03 серпня 2021 0 253
Незабаром - зустріч з "Аннетт" Незабаром - зустріч з "Аннетт"

Фільм-відкриття Канн «Аннетт» вийде в український прокат у вересні

03 серпня 2021 0 261
Джеймс Макевой у трейлері драмеді «Разом» Джеймс Макевой у трейлері драмеді «Разом»

Від номінанта на Оскар Стівена Долдрі.

03 серпня 2021 0 269
Гарді та Гаррельсон у новому трейлері «Венома 2» Гарді та Гаррельсон у новому трейлері «Венома 2»

Прем'єра – восени.

02 серпня 2021 0 389