Увійти через
facebook
 

У кінотеатрі "Жовтень" відбудеться безкоштовний показ


6 жовтня 2011 року о 18.00 в прес-центрі кінотеатру «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26) відбудеться показ фільму «Громадянин Гавел» Павла Коутецького та Мірослава Янека.

Всі охочі матимуть ексклюзивну можливість переглянути повну версію стрічки – без купюр і телевізійних скорочень. Тривалість фільму – 150 хв. Фільм демонструватиметься чеською мовою з українськими та англійськими субтитрами. Вхід – вільний.
Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA та Чеський центр у Києві з нагоди 75-річчя Вацлава Гавела,чеського письменника, драматурга, дисидента, правозахисника і громадського діяча, останнього президента Чехословаччини (1989-1992) та першого президента Чеської Республіки (1993-2003), організовують показ документальної стрічки «Громадянин Гавел» режисерів Павла Коутецького та Мірослава Янека.
Фільм «Громадянин Гавел», що має підзаголовок «Сцени з президентської кухні», переносить глядача за лаштунки політичних та особистих драм Вацлава Гавела у роки його президентства. У картині колишній дисидент показаний у різноманітних життєвих ситуаціях: під час політичних переговорів та в моменти, коли за ним не стежать камери, наприклад, як він свариться через складки на сорочці. Обидві його дружини – Ольга та Дагмар – у житті Гавела, так само як і в цій документальній стрічці, є головними героїнями. Ми також бачимо Вацлава Гавела в колі його друзів та колег, політиків із Чехії та інших країн, навіть поряд із учасниками гурту The Rolling Stones. Режисер Павел Коутецьки, котрий знімав першого президента незалежної Чехії протягом 13 років, на жаль, не дожив до закінчення роботи. Режисер Мірослав Янек та його дружина – редактор Тонічка Янкова – завершили цю справу. 
Катя Зиновьева 04 жовтня 2011
Like

Ім’я:
18 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Пол Дано зіграє Загадника в "Бетмені" Пол Дано зіграє Загадника в "Бетмені"

Заміна Джоні Гіллу.

17 жовтня 2019 0 84
Зірка "Залізного кулака" зіграє в "Матриці 4" Зірка "Залізного кулака" зіграє в "Матриці 4"

До проекту приєдналася Джессіка Генвік.

17 жовтня 2019 0 186
Сейфрід, Коллінз та інші – в новому фільмі Фінчера Сейфрід, Коллінз та інші – в новому фільмі Фінчера

Став відомий акторський склад "Менку".

17 жовтня 2019 0 150
Джона Гілл відмовився від ролі в "Бетмені" Джона Гілл відмовився від ролі в "Бетмені"

Актор міг зіграти Загадочника.

17 жовтня 2019 0 154
Терон, Кідман і Роббі в трейлері "Секс-бомби" Терон, Кідман і Роббі в трейлері "Секс-бомби"

Драма про гучний скандал.

16 жовтня 2019 0 284