У кінотеатрі "Жовтень" відбудеться безкоштовний показ


6 жовтня 2011 року о 18.00 в прес-центрі кінотеатру «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26) відбудеться показ фільму «Громадянин Гавел» Павла Коутецького та Мірослава Янека.

Всі охочі матимуть ексклюзивну можливість переглянути повну версію стрічки – без купюр і телевізійних скорочень. Тривалість фільму – 150 хв. Фільм демонструватиметься чеською мовою з українськими та англійськими субтитрами. Вхід – вільний.
Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA та Чеський центр у Києві з нагоди 75-річчя Вацлава Гавела,чеського письменника, драматурга, дисидента, правозахисника і громадського діяча, останнього президента Чехословаччини (1989-1992) та першого президента Чеської Республіки (1993-2003), організовують показ документальної стрічки «Громадянин Гавел» режисерів Павла Коутецького та Мірослава Янека.
Фільм «Громадянин Гавел», що має підзаголовок «Сцени з президентської кухні», переносить глядача за лаштунки політичних та особистих драм Вацлава Гавела у роки його президентства. У картині колишній дисидент показаний у різноманітних життєвих ситуаціях: під час політичних переговорів та в моменти, коли за ним не стежать камери, наприклад, як він свариться через складки на сорочці. Обидві його дружини – Ольга та Дагмар – у житті Гавела, так само як і в цій документальній стрічці, є головними героїнями. Ми також бачимо Вацлава Гавела в колі його друзів та колег, політиків із Чехії та інших країн, навіть поряд із учасниками гурту The Rolling Stones. Режисер Павел Коутецьки, котрий знімав першого президента незалежної Чехії протягом 13 років, на жаль, не дожив до закінчення роботи. Режисер Мірослав Янек та його дружина – редактор Тонічка Янкова – завершили цю справу. 
Катя Зиновьева 04 жовтня 2011


Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Відблиск, Носоріг і Цензорка Відблиск, Носоріг і Цензорка

Світова прем’єра нових фільмів Олега Сенцова та Валентина Васяновича відбудеться на Венеційському кінофестивалі

26 липня 2021 0 131
Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла» Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла»

Творець «Астрала» і «Закляття» представляє.

26 липня 2021 0 101
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 307
Тизер мультфільму «Я – панда» Тизер мультфільму «Я – панда»

Чи то дівчинка, чи то панда.

18 липня 2021 0 1014
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 484