Міхалков змирився з можливим неуспіхом "Цитаделі"


Новини: Міхалков змирився з можливим неуспіхом
Російський режисер Микита Михалков не високо оцінює шанси своєї картини "Цитадель", яка є другою частиною дилогії "Стомлені сонцем - 2", на отримання "Оскара" в номінації "Кращий зарубіжний фільм".
 
"Так, ніяких шансів, а якщо вони є, то будуть будуватися на чуттєвому сприйнятті того, що люди бачать", - сказав Міхалков у вівторок в прямому ефірі телеканалу "Росія 24", відповідаючи на запитання ведучої про те, чи є ймовірність, що фільм отримає статуетку.
На думку режисера, в картині безліч сцен, які зрозумілі всім, і не можуть залишити байдужими людей незалежно від того, в якій країні вони живуть і якою мовою говорять.
При цьому режисер зізнався, що його не сильно хвилює, як його картину сприймуть американці і взагалі західні глядачі.
"Мені дуже важливо, як її сприймуть тут, знімав щось я картину для своїх. Я не для Заходу знімаю. І не тому що я їх зневажаю, немає, я поважаю американців, і напевно з ними можна простіше домовитися - у них немає упередженості , заздрості, злоби до тебе. Але я-то хочу достукатися до тих, хто ще може мене почути тут ", - сказав Міхалков.
При цьому режисер висловився і про картини, які не пройшли голосування російського оскарівського комітету - "Олена" Андрія Звягінцева і "Фауст" Олександра Сокурова, який став лауреатом Венеціанського кінофестивалю в 2011 році.
Михалков високо оцінив якість кожної з них, але зазначив, що жодна з цих картин не могла за регламентом бути висунута на "Оскар", оскільки не встигла вийти в прокат в потрібні терміни.

Нагадаємо, 19 вересня Російський оскарівський комітет, куди входять провідні російський режисери та кінознавці, висунув на здобутті престижної міжнародної премії фільм Михалкова. Проте голова комітету Володимир Меньшов виступив проти "Цитаделі", що отримала більшість голосів. Він публічно відмовився підписати рішення висунути фільм на кінонагороду, наполягаючи на перегляді кандидата практично до останнього моменту - відправки картини в США. Розбіжності в Російському оскарівському комітеті викликали широкий резонанс навіть у закордонній пресі. 

Катя Зиновьева 12 жовтня 2011


Ім’я:
24 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1492
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 364
Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 322
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 150
Джордан зіграє в новій версії «Афери Томаса Крауна» Джордан зіграє в новій версії «Афери Томаса Крауна»


Ідеальне пограбування.

18 липня 2021 0 915