Ешлі Грін розповіла про особисте життя


Новини: Ешлі Грін розповіла про особисте життя
Ешлі Грін у листопадовому номері журналу Allure
На екрані ми звикли бачити її мертвотно блідою, у разюче модному одязі, граючу Еліс Каллен, в той час як у повсякденному житті, фанатам вдається частіше помітити її у спортивній формі.
Але на фотографіях в листопадовому номері журналу Allure, зірка вампірської саги, Ешлі Грін постане у всій своїй гламурній красі, виставляючи напоказ свого внутрішнього вампіра.
Двадцятичотирьохрічна актриса в приголомшуючій синій вечірній сукні від манхеттенського модельєра Зака ​​Позена показує, що з нею краще не жартувати, виплескуючи спиртне з кубиками льоду в обличчя невдалому залицяльникові.
В інтерв'ю Ешлі відверто говорить про чоловіків, життя під прицілом фотокамер і скандал, пов'язаний з появою її оголених фото в інтернеті.
Торік Ешлі зустрічалася з Джерардом Батлером, 41, але тепер каже, що він для неї дуже дорослий.
«Він дуже привабливий, але мені здається, він застарий для мене. Не друкуйте, що я назвала Джерарда Батлера старим, мені від цього недобре. »- Сказала актриса.
Ешлі, яка зустрічалася з Джо Джонасом, 22, членом популярного молодіжного поп-рок гурту «Jonas Brothers», після його розриву з Демі Ловато, сказала, що вона «дійсно щаслива», що у Демі тепер все нормально зі здоров'ям. (Після розставання з Джо Джонасом, Демі лягла в центр психологічної допомоги в Чикаго через нервовий зрив).
Вона спростувала чутки про те, що вони з Демі досі лаються через Джо: «Між нами ніколи не було проблем. Але знаєте, це ніколи не закінчиться ... У Дженіфер Аністон досі запитують про Анджеліну Джолі.»
Говорячи про життя у всіх на виду, Ешлі сказала: «Це палиця з двома кінцями. Це дивно, бути знаменитою, і класно, що люди цікавляться моїм життям. Але мені не подобається, коли більше цікавляться тим, в якому вигляді я виходжу з спортзалу, ніж тим, в якому фільмі я тільки-но знялася.»
Також Ешлі розповіла про реакцію її сім'ї на появу її оголених фото в інтернеті в 2009: «Один із членів моєї сім'ї сказав мені:« Ешлі, з усіма таке трапляється. Просто ти відома особистість ».
Хоч Ешлі і розповіла журналу про свої минулі зв'язки, щодо цього часу, вона вважала за краще не розповсюджуватися.
Нещодавно в пресі з'явилася інформація про те, що Ешлі Грін зустрічається з 28-ми річним співаком і актором, Рівом Карні, виконуючим роль Людини-павука, Пітера Паркера, в бродвейському шоу «Spider-Man: Turn off the Dark». Журнал Us Magazine написав на початку цього місяця: «Ешлі завжди подобався Рів і, нарешті, він відповів взаємністю».
Міс Грін не прокоментувала інформацію про Карні, але заявила, що вона ніколи не зустрічалася з творцем серіалу «Гріффіни» Сетом Макфарлейном.
Ярослав Пугач 19 жовтня 2011


Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 379
Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1504
Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 335
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 163
Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини

Дочка комісара Гордона.

22 липня 2021 0 398