Прем'єри: Крапля казки, трохи пригод і кохання


Сьогодні в кінотеатрах стартують прем'єри нового спільного проекту Стівена Спілберга і Пітера Джексона, трагікомедія з Кейт Хадсон, найреальніша казка і ще одна історія Ромео і Джульєтти.
 
«Пригоди Тінтіна. Таємниця єдинорога» - спільний проект Стівена Спілберга (в даному випадку режисера) і Пітера Джесона (в даному випадку продюсера). Вирішивши відпочити від акул і хоббітів, цей тандем вирішив нарешті екранізувати всесвітньовідомі комікси Ерже про метку журналіста Тінтін і його друга Снєжко. Витративши на «Тінтіна» 136 мільйонів доларів, Спілберг створив анімаційну 3D-стрічку, що будить теплі почуття у всіх любителів справжніх пригод. Мультфільм цікавий тим, що створений в стилі «Різдвяної історії» з Джимом Керрі - в зйомках брали участь реальні актори з «останніми словами техніки», а потім вже після довгої обробки ми маємо можливість подивитися, що ж з цього вийшло.
Тінтін виявляє модель старовинного корабля «Єдиноріг», в щоглі якого виявляється загадковий манускрипт, що відкриває дорогу до неймовірних пригод. Пригоди захоплять за собою в розбурхане море, безкрайню пустелю і загадачную арабську країну.
Перші рецензії ви можете прочитати тут.
Loading the player ...
"Головне - не боятися!" - Трагікомедія від режисера серіалу «Шукач» Ніколь Кессел. Усім шанувальникам «Солодкого листопада» і «Осені в Нью-Йорку» здасться цікавим підхід до мелодраматичною історії онкохворої безжурної Марлі, закоханої у свого лікаря. До того ж, головну роль у фільмі виконала Кейт Хадсон, яка після ряду комедій встигла полюбитися багатьом глядачам.
Фільм "Головне - не боятися!" розповідає історію молодої, успішної, привабливої і вільної дівчини, для якої слово "любов" зовсім не є синонімом "зобов'язань". Її життя змінюється, коли вона, по-перше, дізнається, що хвора на рак, і, по-друге, закохується в свого лікаря.
Перші рецензії ви можете прочитати тут.
Loading the player ...
«Реальна казка» - сучасна інтерпретація російських народних казок режисером Андрієм Мармонтовим. Тут можна побачити колишнього «реального» «бригадира» Сергія Безрукова, його дружину Ірину Безрукову, Леоніда Ярмольника і Людмилу Полякову.
Дія казки відбувається в сучасному світі, де, проте, живуть персонажі російських народних казок, які тільки виглядають інакше, ніж колись, але грають все ті ж ролі. Василиса Премудра стала вчителькою, Лісовик - бомжем, а любитель злата Кощій Безсмертний - олігархом. І боротьба добра зі злом продовжується ...
Loading the player ...
Loading the player ...
"Три метри над землею" - прем'єра, яка їхала в Україну майже рік. Темпераментні іспанські любовні мотиви, крапелька драми - і нова історія про Ромео і Джульєтту готова.

Баби і Аче належать до двох різних світів, і саме тому провидінню було завгодно звести їх разом. Баби - дівчина з хорошої забезпеченої сім'ї, вихована з "правильними" ідеалами і не знала в житті негод. Аче - хлопець з проблемним минулим, у якого в житті завжди була лише одна справжня пристрасть - гонки на мотоциклах. Ці двоє не мали б зустрітися, а вже тим більше - закохатися одне в одного, але коли мова йде про перше кохання, логіка, як відомо, летить під три чорти. 

Loading the player ...
Катя Зиновьева 03 листопада 2011


Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 256
Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла» Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла»

Творець «Астрала» і «Закляття» представляє.

26 липня 2021 0 336
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 128
Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 1024
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 527