Французьке Rendezvous: Львів-Київ


Новини: Французьке Rendezvous: Львів-Київ

Переповнені зали ласих до французького кіно глядачів 3 листопада навідались на презентацію програми короткометражок "Французьке Rendezvous" у Львові. Вже звично подібними заходами у культурній столиці займається формація "WIZ-ART", яка невтомно привчає глядачів до нового альтернативного кіно.

Окрім фільмів "WIZ-ART" спромоглися запросити в Україну франко-італійську сценаристку і режисерку К'яру Мальту, фільм котрої відкривав програму. Її незвичайна робота "В очікуванні жінки" (2009) абсолютно присвячені прекрасній половині людства. Зроблена в певному в'їдливо-сатиричному тоні короткометражка оповідає про різних жінок, але обов'язково об'єднаних у чутливості. Також цікавою, але все ж занадто гротескною виявилась робота "Корпорація Жіля" (2009), в якій не завжди смішний французький гумор втомлює і геть трохи дивує. Печальна замальовка "Другий поріг" (2010) оповідає дивну історію про потойбічний світ, в якому героя переслідує схожий на міма персонаж. Що можна трактувати, як уособлення життя як гри. Запам'ятовується фінальна сцена, де чоловік побачивши цього міма каже: "Хто ти в біса такий? В мене ще стільки справ". Останні три роботи повністю порвали зал, який справедливо аплодував винахідливості творців чудових короткометражок. В "Історії А" (2010) відбуваються нестандартні повороти у стосунках хлопець-дівчина, а потім взагалі дівчина-дівчина. Винахідлива, бо насправді реальна історія перенесена на екран у замальовці "Я могла б бути вашою бабусею" (2010) вражає чудово скомпонованим сюжетом, в якому живе нестримний гуманізм. Головний герой проникається співпереживанням до бездомної, яка живе по сусідству із його будинком. З рештою він вигадує для неї картонну табличку із креативним надписом "Я могла б бути вашою бабусею". Після чого її підробіток зростає, а його ідеї втілюються на картоні для нових безхатченків. На жаль цю роботу із усіх заявлено до показу лише у Львові. Хоча, наприклад, кияни зможуть ексклюзивно переглянути роботу згаданої К'яри Мальти "Любов на трьох" (2010). На завершення у Львові показали майже гостросюжетний, але смішний фарс "Ревнощі" (2009), де ця жахлива риса продемонстрована із найвдалішого ракурсу.

Тож, місце зустрічі змінити не можна. У Києві покази відбудуться 5-6 листопада о 14:30, 18:05, 19:45 в кінотеатрі "Жовтень".

Максим Івануха

mivanukha 05 листопада 2011


Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1496
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 367
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 154
Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 325
Джордан зіграє в новій версії «Афери Томаса Крауна» Джордан зіграє в новій версії «Афери Томаса Крауна»


Ідеальне пограбування.

18 липня 2021 0 918