Стартував Фестиваль аериканського кіно "Незалежність"


У Києві в столичному культурному центрі «Київ» стартував Кінофестиваль американського кіно «Незалежність», що зібрав одних з найпопулярніших режисерів і продюсерів американського незалежного кіно.
За словами організаторів, хоч фестиваль і проходить в перший раз, але вони вже бачать його перспективи:
- Це перший фестиваль «Незалежність» для України, але в Росії його проводять вже багато років, - розповідає голова компанії «Аврора-фільм» Роман Мартиненко. - Ми плануємо зробити цей фестиваль щорічним, запрошуючи на нього цікавих персон і привозячи цікаві фільм. Все-таки незалежне кіно - це окремі сегмент кінематографа, не менш художній, ніж мейнстрім, але не прагне до банального заробляння грошей на глядачах.
Цього року в рамках фестивалю «Незалежність» Київ відвідали режисер фільму «Моя перебудова», володарка премії «Оскар» за фільм «Портрет хлопчика з собакою» Робін Гессман, продюсер Даррен Дін, американський режисер і продюсер українського походження Роксі Топоровіч, режисер і продюсер , дворазовий номінант на премію «Оскар» Рик Голдсміт.
Гості представлять свої фільми, які будуть показані в рамках фестивалю з 17 по 20 листопада. До речі, в разі Роксі Топорович (повне ім'я якої звучить як Роксолана) це зняте в Америці роуд-муві «Фольк!» про українські танці та їх розвиток у Північній Америці.
- Я з дитинства любила танцювати - з п'яти років я танцювала українські танці. Так що, для мене це було чимось природним - зняти саме про танці, - стверджує Роксолана. - Це вперше я презентую його в Києві, і мені надзвичайно, що ви будеет думати про нас - це смішний фільм, і мені б хотілося, щоб ви сміялися з нами, а не над нами. Чесно кажучи, до приїзду в Київ я вважала себе українкою, але зараз бачу що я американка, нехай і з українським походженням. У кожному разі, в Каннада фільм надзвичайно сподобався українській діаспорі, бо там багато хто займається танцями і вони люблять танцювати.
За більш провокаційний і скандальний фільм взявся Рік Голдсміт, який зняв «Самого небезпечної людини в Америці», історію про людину, який вирішив розсекретити урядові документи під час В'єтнамської війни.
- «Найбільш небезпечна людина в Америці» - це політична стрічка. Власне, в наші дні, коли ще до сих пір не охолов скандал з WikiLeaks і її власником Джулліаном Ассанжем, тема секретів надзвичайно популярна, - вважає Рік Голдсміт. - І в нас є свобода слова і можливість розповісти будь-яку правду - за що люблю Америку, так це за те, що в ній уряд спокійно сприймає таку критику і ніколи не переслідує творців політично невигідних їм фільмів.

Також в рамках фестивалю будуть показані мелодрама "Сумний Валентин", фінансова драма про світову кризу 2008 року "Межа ризику", в якій можна побачити чимало зірок: від Демі Мур до Кім Бессенджер, а також фільми "Фолк", "Моя перебудова", "Найнебезпечніша людина в Америці" і "Кіньярванда". 

Катя Зиновьева 18 листопада 2011


Ім’я:
24 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 139
Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 713
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 351
Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1475
Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини

Дочка комісара Гордона.

22 липня 2021 0 376