Компанія Disney представила свої фільми на Youtube


Новини: Компанія Disney представила свої фільми на Youtube
Користувачі відеохостингу YouTube в США і Канаді зможуть орендувати повнометражні фільми від кіностудії The Walt Disney Pictures в рамках сервісу онлайн-прокату.
Відеопрокат YouTube заробив ще на початку 2010 року, однак фільми від найбільших голлівудських кіностудій - Sony Pictures Entertainment, Warner Brothers, Universal, Lionsgate і незалежних кіновиробників - вперше з'явилися в ньому за ціною 2-4 долари в квітні 2011 року. За даними YouTube, користувачі онлайн-прокату зараз мають доступ до тисяч кінокартин, в тому числі, безкоштовних.
У результаті нової угоди в онлайн-кінопрокаті YouTube з'являться фільми від Disney, Pixar і DreamWorks Studios, в тому числі, "Аліса в Країні чудес", "Тачки", "Пірати Карибського моря". Вартість прокату буде змінюватись від 1,99 до 4,99 долара в залежності від новизни релізу.
Користувач може почати перегляд протягом 30 днів з моменту оплати, після початку перегляду фільму доступ до нього буде відкритий протягом 48 годин. Сервісом можна скористатися через онлайн-браузер, зі смартфона або планшета на платформі Android, а також за допомогою Google TV. Компанія Google, якій належить YouTube, не уточнює, коли фільми Disney будуть доступні користувачам за межами США і Канади.
Google не розкриває фінансові показники YouTube, відзначаючи лише, що в 2010 році доходи відеохостингу збільшилися вдвічі. За оцінкою фінансової корпорації Citigroup, дохід YouTube в 2010 році склав один мільярд доларів. Інвестиційний банк Credit Suisse прогнозує, що в 2011 році доходи YouTube складуть від 700 мільйонів до мільярда доларів.

У свою чергу, партнерство з YouTube - вже не перша ініціатива Disney з онлайн-монетизації свого контенту. Раніше дочірня компанія Disney - ABC Television Group - розширила договори про ліцензування контенту з відеосервісу від Netflix і Amazon, за яким вони можуть пропонувати користувачам популярні телешоу і серіали в потоковому режимі. Крім того, Netflix пропонує прокат DVD з фільмами від Disney, а користувачі відеосервісу Amazon можуть взяти ці картини в онлайн-прокат. 

Катя Зиновьева 24 листопада 2011


Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1496
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 367
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 154
Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 325
Джордан зіграє в новій версії «Афери Томаса Крауна» Джордан зіграє в новій версії «Афери Томаса Крауна»


Ідеальне пограбування.

18 липня 2021 0 918