ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА КВІЗОВ ВІД ПОРТАЛУ KINO-TEATR.UA
 

Перед участю в грі ми завжди пропонуємо ознайомитися з загальними для всіх типів конкурсів правилами. Враховуйте, що незнання правил не звільняє вас від їх виконання.

1. Уважно читайте завдання. Особливо чітко читайте умови, які необхідно виконати для участі в конкурсі. Невиконання або неповне виконання хоча б однієї умови може призвести до виключення зі складу учасників та анулювання призів.
2. На приз можуть претендувати тільки люди, які приймали участь в конкурсі і підтверджують свою особистість з реальними фото в аватарках профілів. Учасники з картинками замість фото і з реальними прізвищем і ім'ям, можуть претендувати на приз, проте їм доведеться довести, що вони є власниками профілю-переможця. Для цього їм буде достатньо пред'явити посвідчення особи в момент отримання призу.
3. Приз за участь або перемогу в конкурсі може отримати тільки власник профілю, за допомогою якого учасник авторизувався для участі в конкурсі. Винятки допускаються в друх випадках:
1.1.  Для учасників з реальним фото в профілі - надіслати адміністрації фото (можна Селфі) з виконаним завданням від адміністрації (піднятий палець вгору, підморгування, на тлі сторінки профілю  і т.п.).
1.2. Для учасників з реальною прізвищем і ім'ям, але з картинкою в аватарці замість реальної особи - третя особа може забрати ваш приз з вашим посвідченням.
3. За погодженням сторін, для переможців з інших міст, крім Києва, передбачена доставка призів "Новою Поштою" за рахунок адміністрації KINO-TEATR.UA. Однак, перш потрібно виконати умови пунктів 1 і 2.
4. Адміністрація KINO-TEATR.UA може вимагати у переможця надати фото з отриманим подарунком. Невиконання цієї умови може спричинити за собою заборону на участь в конкурсах в майбутньому.
5.   Адміністрація KINO-TEATR.UA не несе відповідальність за властивості товарів і послуг, які вручаються учасникам конкурсів в якості призів. Вся відповідальність лежить на виробнику цих товарів і послуг.
6. Приз повинен бути затребуваний протягом 7 календарних днів з моменту оголошення результатів конкурсу. Зазвичай, це коментар до того ж посту, який оголошує сам конкурс або розіграш. Відсутність такого звернення протягом 7 календарних днів, автоматично тягне за собою анулювання призу.

Ваша участь в конкурсі автоматично є згодою з цими правилами