Полювання на клонів


Рецензія на фільм: Клони
Фільм Клони

        У Росіян була світова прем'єра цього фільму - і це єдина країна у якій "Клони" стартували доволі-таки непогано (на всіх інших ринках картина виступила посередньо, хоча стрічка ще не всюди стартувала). 80-мільйоний бюджет фільм звісно відіб'є, але говорити про якийсь прибуток не доводиться.

        Два роки ми вжи не бачили Брюса Вілліса на екрані і тому було цікаво подивитися його новий фільм (так само буде цікаво подивитись і на Мела Гібсона та його новий фільм від режисера "Казино "Рояль" Мартіна Кемпбелла - "На краю темряви" який з'явиться у прокаті на початку 2010 року).

        Режисер Джонатан Мостоу напартачивши з третім "Термінатором" взявся за адаптацію коміксу "Клони" і ви знаєте екранізація графічної новели йому вдалася. Брюс Вілліс я думаю впорався зі своєю роллю (хоча в його кар'єрі були і кращі акторські роботи) так само як Рада Мітчел і Розамунд Пайк. Треба відзначити класну операторську роботу Олівера Вуда ("Ультиматум Борна") та приємну музику від поки що не дуже відомого композитора Річарда Марвіна.

         У фільмі дуже мало екшену, хоча згадуючи "Трансформери 2" - може це і не дуже сер'йозний мінус. Значно більший мінус це недостатньо продуманий сценарій від Майкла Ферріса та Джона Д.Бранкато ("Термінатор 3" та "Термінатор: Спасіння прийде"). У основі сюжету агент ФБР Том Грір (Брюс Вілліс) який розслідує серію вбивств клонів та їх операторів від якоїсь нової зброї (фінал буде з обов'язковою мораллю).

        38% позитивних рецензій зібрав фільм на сайті Rotten Tomatoes, а на сайті Мetacritic (таж сама американська критика тільки з оцінками) фільм отримав 45 сукупних балів із 100 можливих - що робить цю стрічку не дуже популярною серед критиків.

        Але не зважаючи на деякі мінуси фільм вийшов дуже якісним, можливо цьому сприяв і хронометраж стрічки (десь 80-82 хвилини). Як би там не було, а уваги фільм точно заслуговує.

0
reminn 22 вересня 2009


Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар

Інші рецензії автора


Холмс з почерком Гая Річі Холмс з почерком Гая Річі

Сценарій до стрічки "Шерлок Холмс" (як і у випадку з двома останніми картинами про Джеймса Бонда) писали аж три сценаристи. Треба...

06 січня 2010
Знову війна Знову війна

Відверто кажучи ніколи не любив спецефекти з використанням Motion capture ("Беовульф" яскравий приклад - таке відчуття дивишся не...

17 грудня 2009
Д.К. Д.К.

Власне щодо третього "Антикілера" то я скажу так: це кращий фільм трилогії, але все одно не назву цю стрічку хорошою. Режисер...

04 грудня 2009
Геймер > На грі Геймер > На грі

Ті люди що говорять що це нове слово в російському кінематографі явно не розуміють що говорять.

12 листопада 2009
Дуже правдиве кіно Дуже правдиве кіно

Скажу що Ф.Гері Грей зняв мабуть свій найкращий фільм, а Джерард Батлер зіграв мабуть свою найкращу роль. До Джеймі Фокса теж претензій не...

20 жовтня 2009