Антипод Гаррі Поттера


Рецензія на фільм: Три дні на втечу
Фільм Три дні на втечу

 Розмаїта мозаїка: тонкий психологізм, чудові актори, глибокі сцени, незвичайний сюжет, що тече і переливається стрімким потоком. Здається, усе просто, здається, усе це бачив сто разів – очікуєш, ось зараз персонаж зробить те і те (адже хвилиною раніше він зробив стереотипну дурницю)... але ж ні! Неочікуваний поворот – і в дурниках лишається самовпевнений глядач. Фільм захоплює, увесь час тримає в напруженні і не залишає оскомини від чергового солоденького хеппі-енду.

“То кажеш, він – шкільний вчитель?” Шикарні вчителі в тій Америці, що й казати... ))

Ніде правди діти, певних недоліків можна було б уникнути – недолугий відморожений син (спочатку можна було запідозрити, що він страждає на аутизм – такий собі поворот сюжету... не повірю, що “там” не знайшлося талановитіших за Ґрінів-молодших), і досить дивно-немотивовано виглядала Олівія Уайльд у просто ніякій ролі Ніколь (а може, це і було задумом режисера, бо ж заінтригований глядач чекав на якусь інтригу,  та  - зась!)))

На жаль, щедрим ополоником дьогтю виявилась якість українського дубляжу.

По-перше – негарно озвучувати дітей дорослими акторами. Це дуже чутно, мультяшно, смішно і дешево. Мабуть, шановний режисер дубляжу вирішив полегшити собі життя і не панькатися з неповнолітніми (які, до речі, працюють не гірше за дорослих!).

По-друге – негарно озвучувати літніх акторів набагато молодшими. Неприємно чути, як актор ґвалтує свої зв’язки і хрипить, намагаючись “зробити старого”, при цьому все ж таки з’їжджаючи на власний голос. Звісно, небюджетно запрошувати окремого актора на “півтори репліки”, але тут варто було б це зробити.

По-третьє – просто обурливо неякісний, не вирівняний мікс.

Жаль... Ми не прикрасили цей фільм...

4
Tirian 24 листопада 2010


Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар
Тарас
Тарас (Киев) 06 грудня 2010 07:53
0

Тириану:
Дякую за рецензію.
Якщо чесно, я навіть не помітив "якості" дубляжу, звідси для себе - норм.
В жодному разі прошу не сприймати за критику, - це так, між іншим.
.
Тарас
Тарас (Киев) 06 грудня 2010 07:47
0

good_girl 28.11.2010 16:39:23
А у этого фильма вообще хэппиэнд? Подробности не пишите, чтобы не нарушить интригу. Но, пожалуйста, скажите, фильм не грустный, не грузит?
по пунктам:
1. якщо "взагалі" - то хеппі-енд, але дехто з цим може і не погоджуватися;
2. деталі не пишу;
3. фільм - дуже сумний, і місцями доволі грузить. Хоч і в міру динамічний.
.
good_girl
good_girl 28 листопада 2010 14:39
0
А у этого фильма вообще хэппиэнд? Подробности не пишите, чтобы не нарушить интригу. Но, пожалуйста, скажите, фильм не грустный, не грузит?
.

Інші рецензії автора


Нічого не знайдено