addams-family-2

К черту любовь! (Репортаж с премьеры от Алисы Совы)


Рецензія на фільм: До біса кохання!
Фільм До біса кохання!
Якщо хтось проходив 12 червня близько першої години дня повз кінотеатр "Київ", то він не міг не помітити великої кількості жіноцтва, що, помахуючі яскравими запрошеннями, всотувалась до середини кінотеатру, і, минаючі суворих чоловіків-охоронців, просувалася сходами на другий поверх.
Тим часом на другому поверсі, куди чоловікам вхід був суворо заборонений, жіноцтво скупчувалось навколо столів, щільно заставлених келишками з шампанським та великими тацями шоколаду, а дві усміхнені дівчини радісно вручали новоприбулим плакатики та подарунок - два келихи під шампанське із доволі категоричним написом "До біса любов!". Все це дійство, що на перший погляд нагадувало звітно-планувальні збори дистриб'юторів "Оріфлейму", насправді називалося брифінг "Кохання, шампанське та шоколад!", влаштований кінопрокатною компанією "Геміні" для презентації нового фільму, що англійською зветься "Down with love", "К черту любовь!" - російською, і, відповідно, "До біса любов!" - українською.
На презентацію були запрошені співробітники кінотеатрів, ЗМІ та рекламних агентств, при цьому всі жінки. Та найцікавішою деталлю, як на мене, був той строк, який відділяє дану презентацію від виходу фільму у широкий прокат. Адже, якщо вірити кінопрокатникам, основна глядацька маса зможе побачити фільм лише з 11 вересня цього року, тобто через три місяці після передпрем'єрного показу. Відповідь я намагалася отримати у єдиного присутнього чоловіка прес-секретаря "Геміні" Анатолія Базильчука.
- Як я розумію, Анатолію, фільм видається настільки жіночим, що ви загнали сюди чималеньку цільову групу. Але чому так рано?
- Ми вважаємо, що фільм є досить специфічним та незвичним для сучасного глядача, і потрібен час для його розкрутки.
- Чому незвичним, але ж історії про гендерні змагання чоловіка та жінки - хто кого крутіше - не сходять з екранів?
- Так. Але події цього фільму розгортаються на початку 60-х і він повністю стилізований під ті часи. Комусь це може видатись нецікавим.
- А Вам особисто фільм сподобався?
- Так, мені дуже сподобався. Я вважаю його досить тонким, як на американців. І, взагалі, вважаю, що робота Евана МакГрегора у цьому фільмі є його кращою роллю.
Але схильна не довіряти надмірній рекламі - чим сильніше рекламують, тим більша фігня - я до самого початку фільму сумнівалася у доцільності свого приходу на цю презентацію. Та дарма, фільм виявився гарним, навіть досить гарним. Докладніше розповім пізніше, адже ще багато часу до його виходу на екрани. А поки лише зазначу, що Рене Зельвегер у фільмі виглядала вже не такою дохлою як в "Чикаго" та ще не стала такою пампушкою як у "Бріджет Джонс", тобто була саме така як треба. Що ж стосується гри, то була така як завжди. Але це, зважаючи на високий клас попередніх робіт, не так вже і погано.
P.S. Коли я після фільму з тими подарунковими келихами та плакатиками ввалилася знов на роботу. Колеги, заздрісно оглядаючи пакунок, почали питатися:
- Ну як фільм?"
- Класний! -, відповідаю.
- Ще й фільм класний?! Так не буває!
- Та, мабуть, буває. А, може, я просто в Ма…, тобто в цільовій группі…
0
Аліса Сова 07 січня 2006


Ім’я:
19 жовтня 2021
Ваш коментар

Інші рецензії автора


Шаленству хоробрих співаємо пісню Шаленству хоробрих співаємо пісню

Якщо ви подумали, що ця цитата відноситься до сюжету та героїв "першого українського блокбастеру" "Прорвемось", то помилились, бо це...

09 березня 2006
Хай живе партійний кінематограф Хай живе партійний кінематограф

"Мелодрама", "історія кохання", "набір приколів", "повна попсня", "передвиборчий рекламний ролік", "супер", "я сміялась", "цілком...

03 березня 2006
Мейнстрім Мейнстрім

Взагалі-то ми думали, що йдемо на інший фільм розрекламованого фестивалю французького кіно "Мейнстрім", а саме - на комедійний детектив...

27 лютого 2006
Репортаж з прем'єри фільму Репортаж з прем'єри фільму

Нарешті знавці та шанувальники англійської мови зможуть вдовольнити свої потреби, відвідуючи покази свіженьких та касових американських...

09 січня 2006
FearDotCom - любителям інтернету присвячується FearDotCom - любителям інтернету присвячується

Кожного разу, продивляючись подібні фільми, я задаюсь питанням: з якою метою їх знято? Часто відповідь так і не знаходиться, але у випадку...

09 січня 2006