Последняя фантазия: духи (от Alive) - рецензія на фільм Остання фантазія: духи

Увійти через
Реєстрація
 
Последняя фантазия: духи (от Alive)
 
Фільм Остання фантазія: духи
Не пройшло і тижня як фільм, який переглянув в MPEG-4, я мав нагоду переглянути на екрані кінотеатру "Україна". Які можуть бути враження? Це все одно, що порівнювати відскановану репродукцію з оригіналом. Навіть при повторному перегляді, "Остання фантазія" перевершила мої сподівання.
Нелегку, найбільш непередбачувану долю мають фільму в жанрі Sci-Fi.
Так "Остання фантазія" із своїм прямо таки колосальним бюджетом в 137 млн. доларів, в Штатах повернула лише 32млн (+61млн. по світу). І це при тому, що фільм був у виробництві мало не чотири роки. А до озвучення були задіяні такі зірки як Алек Болдуін, Мін-На (у свій час озвучувала Мулан із одноіменного Діснеївського мульфільму і озвучуватиме її ж у "Мулан 2" (2003) ) Дональд Сазерленд, Вінг Раймс, Стів Бушемі, Джейс Вудс (звичайно ж у оригінальному варіанті :). А скільки часу проектувалися рендерилися персонажі, сцени?
Роботу японських режисера і сценариста (фільм знятий з використанням мотивів, елементів циклу комп"ютерних ігор Final Fantasy (Остання версія гри за номером дев"ята, а підназва така як і у фільма - "Духи всередині") можна класифікувати за такими найбільш визначальними моментами, як оригінальна (достатньо науково-філософська (чи чули Ви про випадки суіциду на грунті Final Fantasy?)) ) концепція і + небачені візуальні звукові ефекти. Про екшн годі й казати…
По силі відтворених образів (фантомів, людей (які виглядають як справжні (насправді відрендерені)), космічних ландшафтів і нетскейпів, фантазії у передачі снів головної героїні (які стають Вашим власним досвідом і переживаннями) та звуковому супроводу (він прямо таки втискує тіло у сидіння і накриває з головою) важко навіть знайти наближене порівняння. Фінальна пісня "Мрія всередині" (Dream within) у виконанні Лари Фабіан (Lara Fabian) налаштовує аж занадто по філософськи тужливо-інтимно і ще раз нагадує "Остання фантазія" - продукція швидше японська ніж американська (японська по суті і американська по виконанню).
Зовсім недавно на екранах демонструвався анімований повнометражний фільм "Титан П.З.(після Землі)" (Titan AE.) і тоді всі схилялися до думки, що це прорив у використанніпоєднанні комп"ютерної графіки. Та після ОФ стандарти повинні змінитися. Візуальні ефекти "Останньої Фантазії" реально претендуватимуть як не на Оскар, то принаймні на номінацію.
До речі, варто звернути увагу на офіційний сайт http://www.finalfantasy.com/. Гадаю, Ви ще довго будете тримати на десктопі FF волпейпери і крутити скрінсейвери з фільму. Я вже не кажу про ріст інтересу до однойменної комп"ютерної гри. Отже, ВІДКРИЙТЕ НОВУ РЕАЛЬНІСТЬ…
Рецензія на фільм Остання фантазія: духи 0  
Alive 08 січня 2006
Коментарі
 
Ім’я
23 вересня 2017
Ваш коментар
Хто зіграв головну роль у фільмі "Термінатор"?
 
невідомо
Чак Норріс
Джордж Клуні
Арнольд Шварцнегер
Кіану Рівз

Підписатися на обговорення
Оцінка автора
4 Рейтинг
фильма
Всього оцінок: 2