Билли Эллиот (от Alive) - рецензія на фільм Біллі Елліот

Увійти через
Реєстрація
 
Билли Эллиот (от Alive)
 
Фільм Біллі Елліот
Уявляєте собі екранне розширення 1024*768 та 18 екранів (PgDns) у Інетрнет Експлорері. Саме стількох номінацій і нагород удостоївся англійський фільм "Біллі Елліот".
Дія фільму відбувається на фоні страйку гірників 1984 року. Біллі Елліот - одинадцятирічний хлопець, який має "дивне" як на хлопця захоплення танцем, зокрема балетом. Будучи сином гірника, який у свою чергу був сином гірника, Біллі має наперед окреслений сім'єю та соціальним статусом шлях "стати чоловіком людиною". Але він надає перевагу відвідуванню гуртка балету аніж заняттям у секції боксу. Хореограф місіс Вілкінсон (Джулі Уолтерс) у завзятості хлопця знаходить не лише голе прагнення, але й неабиякий талант. Через спроби і невдачі Біллі досягає певний успіхів в оволодінні технікою та культурою рухів, па, стрибків і робить це із превеликим задоволенням. Але хлопець, який займається балетом стає ганьбою для батька і сім'ї. Місіс Вілкінсон сподівається, що Біллі вступить у Королевську хореографічну (балетну) школу, а батько у перерві між страйками, сімейними чварами та конфліктами не залишає надії повернути сина на "шлях істинний". Біллі і сам опиняється перед вибором. Уявлення про балетних танцюристів, як суцільно збочених і гомосексуальних давить усією силою своєї стереотипності. Та Біллі приймає своє рішення. І згодом…, отримує батьківські примирення, захоплення та гордість.
Мораль: "В кожному з нас закладений особливий талант, головне - його знайти "
Крім вдало підібраних акторів, сильного сценарію та актуальної у всі часи проблематики (про це вже переговорили напевно вздовж і поперек) заслуговує особливої уваги більш ніж влучний саундтрек. У ньому поруч із творами Чайковського звучать T-Rex, Clash, Jam, навіть Eagle Eye Cherry.
На перший погляд, некомерційний фільм, з бюджетом в 5m$ зумів заробити лише в Англії - 17 мільйонів фунтів. Плюс 22 мільйони доларів у США. Дуже пристойно і, головне, справедливо для такого драматичного, із потужною сентиментальною кульмінацією, фільму.
Рецензія на фільм Біллі Елліот 0  
Alive 30 грудня 2005
Коментарі
 
Ім’я
21 вересня 2017
Ваш коментар
Як звали Карла Маркса?
 
Піт
Фрідріх
Карл
Енгельс
Бред
Маркс

Підписатися на обговорення
Оцінка автора
0 Рейтинг
фильма
Всього оцінок: 0
В ролях