Телефонная будка - рецензія на фільм Телефонна будка

Увійти через
Реєстрація
 
Телефонная будка
 
Фільм Телефонна будка

Мені здається,що це накраща з троьх,які я бачила,ролей Коліна Фарела :) Фільм сам по собі дуже незвичайний і Колін гарно там зіграв.

Насамперед вражає тривалість фільму. 70 хвилин ...ну,м"яко кажучи,це якось незвично для простого українського люду :) Також,авжеж,вражає те,що фільм знятий по сценарій з внутреннім сюжетом. Я,наприклад,не пригадую фильмів ,де б герой увесь час сидів у закритому приміщені. Ну-у-у,згодна,Колін декілька разів виходив звідти,але все ж таки :)

Також меня здається,що фільм має деяку двоякість сприйняття. Я дивилась його у кінотеатрі і спостерігала таке явище : усі 70 хвилин люди не просто сміялись,а реготали!!! Хоча,мені здається,що це все ж таки не комедія. Я навіть впевнена,що ,якби всі ці люди дивились цей фільм вдома насамоті,то вони сприйняли б його зовсім по іншому.

В цьому фільмі викриваються такі якості людини,які присутні мабуть в кожному із нас.

Це проблема майже кожного жителя планети.Це наше прагнення бути тим,ким ми не являємось насправді.Дуже якийсь сумлінний снайпер ,погрожуючи головному герою,вимагає,щоб той,зізнався у всіх своїх ошуканських вчинках.Так він зізнається дружині в тому,що в нього є коханка,а та сама коханка,в свою чергу,дізнається,що в нашого головного героя є дружина.Він зізнається тому,що завжди усіх обманював ,заради свого благополучного життя. В кінці фільму зал починає відчувати напругу. Кожною клітинкою свого організму ми відчуваємо,що ось-ось Колін не витримає і відступить і тоді снайпер його просто вб"є. Так,ми не помилились. Фарел вистрибує з тієї клятої будки і верещить на всю вулицю,щоб той стріляв. Ну снайпер виявився чоловком слова і вистрелив,але ,всього-навсього,гумовою кулею...

Такий собі хеппі-енд. Фарєл не вмирає.Снайпер підставляє замість себе іншого,інсценуючи самогубство , і тікає ... напрошується продовження,але його поки що не обіцяли:)

Як на мене,то побільше би таких фільмів.!!!

Рецензія на фільм Телефонна будка 0  
Радость 09 січня 2006
Коментарі
 
Ім’я
24 вересня 2017
Ваш коментар
Якого кольору трава?
 
помаранчевого
Синього
Коричневого
Зеленого
чорного
Червоного

Підписатися на обговорення
Гість
Гість 27 грудня 2012 08:21
фільм супер
Рейтинг повідомлення: 0
 
Оцінка автора
8 Рейтинг
фильма
Всього оцінок: 3