Washington D.C. для чайників - рецензія на фільм Блондинка в законі 2

Увійти через
Реєстрація
 
Washington D.C. для чайників
 
Фільм Блондинка в законі 2
Ще раз переконався, що фільм - це те, що ми згодні впустити до своєї уяви. Якщо відповідно налаштуватися, відкинути критичні анонси та розслабитися, то навіть невдалий сіквел перетвориться у півтори години якщо не задоволення, то суміші яскравих кольорів, веселої музики, пародії та приємних мордашок Різ Уізерспун та Люка Уілсона.
Цього разу у кінотеатрі „Київ" на прем"єрному показі „Блондинки в законі 2"рожева юридична ханні-банні Ел Вудс виборювала права „братів наших менших".
Актуальність та сюжет сіквелу, виявились ще більш далекими ніж можна було очікувати. Альтернативна назва фільму „Більше, Крутіше, Блондіністіше" залишилася непомітною і не до кінця зрозумілою. Перепетії законотворчого процесу будуть цікаві хіба що випусникам Muskie по програмі право. Все що показано про Вашінгтон, Округ Колумбія - правда (мій товариш там два роки працював). Єдине що рятує тупенький сюжет, так це елемент стьобу над самим собою. Стиль та кольорові рішення витримано у традиції першого. Ще раз можна посміятися над „американськими студентськими товариствами": лямбди, ню, гамми... (прямо екранізація твору Олдоса Хакслі :) Музика у фільмі просто супер: весело і з драйвом. Люк Уілсон своїми скоріше камео-появами ніж грою та роллю ще раз довів, що він дуже грано виглядає не тільки з Деніс Річардс, Камерон Діаз, Гвінет Пелтроу, але й з Різ Уізерспун.
Так чи інакше, але на батьківщині фільм мав неабиякий успіх (90 млн зборів). Хоча при тій долі критицизму (рейтинг в IMDB - 4.4!) та відсутності нових ідей, можливість тріквелу сумнівна.
Рецензія на фільм Блондинка в законі 2 0  
Alive 30 грудня 2005
Коментарі
 
Ім’я
22 вересня 2017
Ваш коментар
Скільки ніг у дельфіна:
 
шість
Жодної
Вісім
Дві
Чотири
девять
П’ять

Підписатися на обговорення
Оцінка автора
0 Рейтинг
фильма
Всього оцінок: 0