Фредди против Джейсона (от Радости) - рецензія на фільм Фредді проти Джейсона

Увійти через
Реєстрація
 
Фредди против Джейсона (от Радости)
 
Фільм Фредді проти Джейсона
Якась дивна тенденція пішла - чим більше "серій" у фільмі, тим останіша стає смішнішою.
Цей факт не оминув і славнозвісного Крюгера . На цей раз з мовчазним та трохи нерішучим Джейсоном. Протераючи штанці у кінотеатрі, мені на ту мить здалось, що я прийшла на перегляд якоїсь комедії з надто чорним гумором. На екрані наче і Крюгер страшний , та й Джейсон не симпатичніший , і крові багацько (аж надто багато), то чого ж усі сміються??? ...
Може через оголену дівчину, яка вже надто смішною здавалась у останні хвилини свого життя? І це тільки початок. Здавалося - фільм жахів - тут вже напевно не до оголень та якихось порно актів! І що ви думаєте? Ні, ні ...Бридкі американці і сюди запхали своїх пишногрудих красунь.
А може смішно було через те, що півфільму якийсь підліток курив траву? Так. Трава то напевно смішно, але ці "травяні" моменти якось заплямовують увесь момент страху. Погодьтесь, що не дуже й страшно, коли мерзотна гусеноподібна потвора приходить до тебе, дістає кол"ян і починає "пихтіти" на тебе. Так, авжеж вона потім тебе з"їдає, але якось це занадто весело виходить.
А може всі сміялись, бо Крюгер насправді дуже смішний чувак? Ну порівняно з Джейсоном з яким усе ясно (психологічна травма у дитинстві. висплескування негативу вбиванням слабших), Крюгер виглядав доволі нормальним, з нормальними такими приколами, з нормальною жагою до існування.
На цей раз існувати було не так просто. Все, що давало змогу існувати, було ізольоване. Такий собі Крюгеровський карантичик. Ну але "реальні пацани" не здаються - вони шукають вихід! Вони за будь-яку ціну повернуться і нагадують про себе.
Порталом для повернення стає Джейсон, який відчуває неоднозначні почуття до Крюгера, то вбиваючи, то рятуючи його. Джейсон тут нагадує сліпу машину для вбивств. Його примітивізм порушує усі "грязні" плани Фредді. І тоді відбувається бій. Протистояння двох ідолів страху! Які по законам жанру вбивають одне одного заради хеппі енду, але ні - і це ще не все. Тут настає найстрашніший момент - вони виходять з води. Точніше виходить Джейсон, ну а від страшнючого Фредді залишилось тільки голова. І тут ти собі думаєш - Чорт, і ще продовження! Ще більше зіпсують фільм! А як Фредді буде без голови? А може її приш"ють до Джейсона і у наступному сезоні знімуть фільм про двуголове чудовисько?? Чорт, а може все наснилось ...
Ні , було насправді. Сміх та гріх. Фільм тільки для найпалкіших шанувальників тих кровавих монстрів , які ладні дивитись все-все. А для простолюду - черговий навіть не мідлкласовий кровавенький, дурненький фільм.
Рецензія на фільм Фредді проти Джейсона 0  
Радость 09 січня 2006
Коментарі
 
Ім’я
24 вересня 2017
Ваш коментар
Скільки важить кілограм:
 
Децибел
Дециметр
Центнер
Тонну
Грам
Декалітр
Кілограм

Підписатися на обговорення
Оцінка автора
5 Рейтинг
фильма
Всього оцінок: 5