Бертран Бонелло: Зомбі існують

6 серпня на українські екрани виходить нова стрічка відомого французького режисера Бертрана Бонелло «Крихітка Зомбі», яка відкривала програму 3-го Київського тижня критики. Кореспондент порталу kino-teatr.ua, будучи в Парижі на запрошення компанії Unifrance, не міг не скористатися можливістю з'ясувати у автора, чому в оригінальній англійській назві фільму слово «зомбі» написано без «е» і чи існує насправді пансіонат для дівчаток, показаний в стрічці. Пропонуємо вам запис цієї розмови, яка допоможе краще зрозуміти цей чудовий фільм.

25 лютого 2020  11677

Ноемі Мерлан: Головне - акторська магія

6 лютого на екрани України виходить один з найпомітніших французьких фільмів року - стрічка Селіни Сьямми «Портрет дівчини в огні». Будучи в Парижі на традиційних Зустрічах з французьким кіно, організованих вже в 22-й раз компанією UNIFRANCE, кореспондент національного порталу kino-teatr.ua зустрівся з виконавицею ролі Маріанни Ноемі Мерлан і поговорив з нею про цей фільм.

30 січня 2020  13072

Ілля Гладштейн: Кіно42 - новий будинок кіно

Дізнавшись про те, що в Києві в найближчому часі відкривається новий артхаузний кінотеатр «Кіно42», кореспондент порталу Kino-teatr.ua задався масою питань. На якого глядача розраховують власники нового кінотеатру?

29 листопада 2019  15296

Юрій Рудий: Моє кіно - для українок

Як і варто було припускати, в Україні кіно знімається не тільки за державної підтримки. Знаходяться і сміливці, які ризикують вкладати у виробництво фільмів власні кошти для реалізації власних творчих амбіцій. Одним з їх числа виявився Юрій Рудий, який раніше знімав музичні відео та рекламні ролики.

10 жовтня 2019  19579

спецтема  Ніколас Елліотт: «Астенічний синдром» - шедевр

Бесіда з кінокритиком та відбірником Міжнародного кінофестивалю в Локарно Ніколасом Елліотом про минуле та майбутнє українського кіно і світової кінокритики.

20 серпня 2019  19371спецтема  Одне питання Катрін Деньов

На 10-й Одеський Міжнародний кінофестиваль, як і було обіцяно його організаторами, приїхала велика французька актриса Катрін Деньов, яка визначає обличчя світового кінематографа вже протягом декількох десятиліть

20 липня 2019  12686

спецтема  Надав Лапід: З чого починається батьківщина

Одним з головних фільмів (принаймні - на 15 липня 2019 року) 10-го Одеського Міжнародного Кінофестивалю виявилися «Синоніми» ізраїльського француза Надава Лапіда, які в лютому поточного року удостоїлися «Золотого ведмедя» Берлінського кінофестивалю. Під враженням від побаченого кореспондент порталу kino-teatr.ua не міг не зустрітися з режисером і поговорити з ним про кіно і суть патріотизму.

18 липня 2019  11585

спецтема  Максим Жиру: Людина схильна до насильства

У програмі 48-го Київського Міжнародного Кінофестивалю «Молодість», що завершився 1 червня, вперше була представлена ​​секція «Канадський фокус», до якої увійшли кілька свіжих канадських фільмів.

25 червня 2019  12244

Володимир Войтенко: Має залишитися радість

19 квітня 2019 року в Києві пройде 3-тя церемонія вручення національних кінонагород «Золота Дзиґа», що свідчить про розвиток українського кінематографа. Напередодні цієї події нам здалося логічним зустрітися з главою правління Української кіноакадемії, відомим кінокритиком і телеведучим Володимиром Войтенко, і обговорити з ним сучасний стан українського кіно.

17 квітня 2019  12820

Олів'є Бонжур: У Карпатах напевно є щось справжнє!

У прекрасному виконавському ансамблі фільму «Гуцулка Ксеня» Олени Дем'яненко далеко не останню скрипку (професора Зілинського) зіграв колоритний бельгійський актор Олів'є Бонжур. Зустрівши дивака-вченого на прем'єрі, кореспонденти порталу kino-teatr.ua не могли не поставити йому кілька запитань про незвичайний для нього досвід. Напередодні другого прокатного уїк-енду цього мюзиклу пропонуємо короткий виклад цієї розмови.

13 березня 2019  9132


Олена Дем'яненко: У мене є мрія

7 березня в широкий український прокат вийшов фільм-мюзикл Олени Дем'яненко (вона тут виступила і в ролі автора сценарію, і в ролі режисера) «Гуцулка Ксеня» за однойменною опереті Ярослава Барнича 1938 року. Портал kino-teatr.ua не міг пройти міом такої події, тому його кореспонденти зустрілися з Оленою Демяьненко ще напередодні, 6 березня, в столичному кінотеатрі «Оскар», відразу після прес-показу. Пропонуємо вам текстову версію цієї бесіди, повну відеоверсію якої ви можете подивитися на каналі Олексія Першко CINECURA.

08 березня 2019  8323

Георгій Делієв: Визначення "клоун" - дуже містке

Людина-оркестр Георгій Делієв окремих рекомендацій не потребує, адже він є частиною українського культурного ландшафту вже кілька десятиліть. Нещодавно Георгій приїжджав до Києва на зйомки нового проекту для каналу ICTV і не міг не прийти на показ стрічки Кіри Муратової, приурочений до Дня народження цього видатного українського режисера.

28 листопада 2018  11202

спецтема  Арно де Пальєр: Фільм - це чуттєвий досвід

Арно де Пальєр - один з недооцінених на українських просторах французьких режисерів, творчість яких стає відомим у нас в країні завдяки Одеському Міжнародному кінофестивалю. У минулому році його фільм «Сирота» брав участь в конкурсі 8-го ОМКФ, в цьому ж році Арно де Пальєр став уже членом міжнародного журі 9-го ОМКФ, провів майстер-клас і представив публіці свою стрічку «Міхаель Кольхаас», яка була в конкурсі Каннського фестивалю в 2013-му. Кореспондент порталу kino-teatr.ua не упустив такої рідкісної можливості і поговорив з цим помітним французьким інтелектуалом. Пропонуємо вам коротку запис цієї розмови і радимо звернути пильну увагу на творчість Арно де Пальєра.

14 серпня 2018  8591

Кен Скотт: Мій "Факір" - пригодницька притча

2 серпня на екрани українських кінотеатрів виходить стрічка канадського режисера Кена Скотта "Неймовірні пригоди факіра". Пропонуємо вашій увазі інтерв'ю режисера. Нашу рецензію на фільм можна прочитати тут.

01 серпня 2018  7583

спецтема  Дені Лаван: Я мріяв бути мандрівним артистом

Одним з головних гостей 9-го Одеського Міжнародного кінофестивалю був (він покинув Одесу 16 липня) культовий французький актор Дені Лаван, який зіграв головні ролі в фільмах не менше культового режисера Леоса Карракса. Кореспондент порталу Kino-teatr.ua не можу упустити таку можливість і зустрівся з комедіантом в одеському готелі «Декамерон». Починається зустріч з того, що кореспондент порталу kino-teatr.ua вносить деяку ясність в розуміння месьє Лаваном відбувається з Олегом Сенцовим, оскільки попередній інтерв'юер торкався цієї теми і видатний французький актор не міг стримати свого обурення тим, що авторитарний режим робить з Олегом Сенцовим і іншими полоненими Кремля. І тут офіціант приносить месьє Лавану кави.

17 липня 2018  8993