1111 дітей з Моршина

Увійти через
Реєстрація
 
Зачарований принц | Charming
1111 дітей з Моршина
 
Новини: 1111 дітей з Моршина
НАРОДНИЙ КАСТИНГ ВІД ПРОДЮСЕРА ФІЛЬМУ “DZIDZIO КОНТРАБАС”
Не встиг Сергій Лавренюк отримати “Золоту Дзигу” за “DZIDZIO КОНТРАБАС”, як Київ поглинула лавина охочих стати героями його нової авантюрної комедії “11 дітей з Моршина”.
Зоряними гостями стали Сергій Бабкін зі своїми дітьми Веселиною і Артуром, і Олена Лавренюк з дочкою Поліною.
Драйву та позитиву додала поява Олександра Скічка! Він по секрету розповів учасникам, що найголовнішими на знімальному майданчику є продюсер і режисер, а тому їх треба знати в обличчя.
“Скільки разів мене запитували, як потрапити в кіно? де проходять кастинги? Нарешті з’явилась можливість для кожного бажаючого спробувати свої сили. Це круто! Причому до нас на кастинг прийшла така кількість талановитих дітей, що я не знаю, як кастинг-директор і режисер будуть обирати переможців”, - Олександр Скічко, герой фільму "11 дітей з Моршина".
На кастинг з’їхалася вся Україна - Одеса, Запоріжжя, Черкаси, Хмельницький, Ужгород. Діти переживали, хвилювалися, тренували підготовані промови. Хтось імпровізував, а були й такі, хто плакав. Не кожного дня випадає шанс спробувати себе в ролі головного героя повнометражного кіно. На народний кастинг йшли цілими родинами і навіть брали бабусь - в цілому ми нарахували близько 1000 людей.
“Ми хотіли створити справді всеукраїнський народний відбір і нам це вдалося. Наші українські діти настільки яскраві, що ми хочемо максимально залучити їх у цей фільм, а якщо не вийде, то нам доведеться зняти “111 дітей з Моршина”. Усіх, хто не встиг в Київ, запрошую спробувати свої сили 28 квітня о 12:00 у Forum Lviv!”, - сказав не жартома Сергій Лавренюк, продюсер.
Про фільм:
Немає нічого неможливого для тих, чиє життя тільки починається! Ватага дітлахів з українського курортного містечка вирішила погратися в дорослі ігри та організувати аферу століття. На що здатні 11 дітей з Моршина – можна лише здогадуватися.
Сторінка фільму в FB: fb.me/Morshyns11
Сторінка фільму в Instagram: @Morshyns11
Алексей Першко 25 квітня 2018
Коментарі
 
Ім’я
21 травня 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 26 квітня 2018 15:31
Продюсер - вор!!! Осторожно!
Рейтинг повідомлення: 0
 

популярні новини

До справи беруться MOZGI

Потап став музичним продюсером повнометражної української комедії «Скажене Весілля»

21 травня 2018

0
156

Пальма для злодюжок

Завершився 71-й Каннський кінофестиваль

21 травня 2018

0
140

Джейк Джилленхол зіграє в сіквелі "Людини-павука"

Зоряне поповнення в кіновсесвіту Marvel.

21 травня 2018

0
62

Трейлер "Міста брехні" з Джонні Деппом

Як убили Тупака і The Notorious B.I.G.

21 травня 2018

0
60

Трейлер хоррора "Спадковість"

100% на Rotten Tomatoes.

18 травня 2018

0
226