12-м Доктором Хто стане Пітер Капальді


Новини: 12-м Доктором Хто стане Пітер Капальді

Останнім виконавцем ролі Доктора став Метт Сміт.

Для шанувальників культового британського науково-фантастичного телесеріалу «Доктор Хто» компанії «Бі-бі-сі» хороша новина. Творці шоу визначилися з виконавцем головної ролі - 12-м Доктором стане шотландець Пітер Капальді, за плечима якого вже є епізодична роль в цьому ж серіалі («Вогні Помпеї», 2008).

Капальді є лауреатом премій «Оскар» і «BAFTA». Останніми його роботами стали ролі у фільмах «Війна світів Z» і «П'ята влада», яка вийде в Україні на початку 2014 року. Також актор задіяний в майбутньому фентезійному фільмі режисера Роберта Стромберга «Малефісент» (2 липня 2014 року).

11-м виконавцем, що зіграв у трьох сезонах драми «Доктор Хто» (з 2010 по 2013), був Метт Сміт. Актор покинув проект, заради великого кіно. Він зніметься в дебютному режисерському фільмі Райана Гослінга під назвою «Як спіймати монстра».

Раніше джерело в BBC повідомляло, що наступним втіленням головного героя науково-фантастичного серіалу з високою ймовірністю може стати британський актор Рорі Кіннер (Rory Kinnear), але інформацію так і не підтвердили.

Планується, що знімальний процес нових епізодів запустять вже цієї осені.

Нагадаємо, що «Доктор Хто» («Doctor Who») - найтриваліший науково-фантастичний серіал в світі і важлива частина британської масової культури, який виходить з 1963 року. Він отримав визнання за образність історій, творчі низькобюджетні спецефекти і новаторське використання електронної музики (створеної BBC Radiophonic Workshop). Елементи серіалу відомі і впізнавані не тільки його фанатами. У Великобританії та багатьох інших країнах "Доктор Хто" став культовим фаворитом телебачення і вплинув на покоління британських телевізійних сценаристів, багато з яких були його давніми глядачами. Він отримав визнання критиків і публіки як одна з найкращих британських телепрограм і премію BAFTA у номінації «Найкращий серіал» у 2006 році. Головний герой фільму - гуманоїд інопланетного походження, відомий як Доктор, - подорожує в часі і просторі. У 1976 році, в 14-му сезоні серіалу, стало відомо, що Доктор може пережити 12 перероджень. Поки головного героя встигли зіграти 11 акторів.

На сьогоднішній день існує 33 сезони і 1 повнометражний фільм про Доктора Хто. 

Sushchenko 05 серпня 2013


Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр

Від Леоса Каракса.

22 червня 2021 0 182
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 283
Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 1047
Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання» Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання»

Дует з «Лобстера» знову разом.

22 червня 2021 0 289