15-та Французька весна в Україні анонсує програми

Увійти через
Реєстрація
 
15-та Французька весна в Україні анонсує програми
 
Новини: 15-та Французька весна в Україні анонсує програми
І робить акцент на спільних франко-українських проектах.
12-го березня у готелі Premier Palace відбулась презентація 15-го фестивалю «Французька весна в Україні». Журналісти отримали детальну програму заходів у Києві та регіонах України, адже фестиваль проходтитиме також у Бердичеві, Дніпрі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Львові, Одесі, Рівному та Харкові.
Радник з питань культури та співробітництва Посольства Франції в Україні Анн Дюрюфле, виконавчий директор Французького інституту в Україні матьє Арден розповіли про незвичайну виставу відкриття, музичний перформанс «Повітря», створений «для українців українцями і французами, який вперше буде показаний саме 31-го березня і, сподіваємось, зможе в майбутньому представлений в інших європейських містах,» - як зазначив Матьє Арден. Цей перший досвід створення спільного вуличного перформансу буде відзнятий та показаний у телеверсії телеканалом Еспресо, генеральним телепартнером Французької весни.
Пятнадцятирічний ювілей відзначає не тільки «Французька весна» у 2018 році, а і мережа готелів Premier Hotels and Resorts, які шостий рік поспіль підтримують фестиваль. 
Організатори чекають на глядачів 31-го березня на Софійській площі і протягом квітня на численних подіях, що торкатимуться всіх царин мистецтва, культури, а також економіки та гастрономії.
Традиційно велику увагу в програмі 15-ї Французької Весни буде приділено кінематографу: тут і звичні «Довгі ночі короткого метру», і фестиваль допремьєрних показів, і надзвичайно цікава програма кінематографічних адаптацій визначних творів французької літератури, серед яких виблискує стрічка Альбера Дюпонтеля «До побачення там, нагорі» за романом П’єра Леметра. Детальніше про кінопрограми читайте у нашій окремій статті.
Алексей Першко 14 березня 2018
Коментарі
 
Ім’я
20 липня 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

Трейлер "Ласкаво просимо да Марвена" Роберта Земекіса

Вигаданий світ Стіва Карелла.

19 липня 2018

0
96

"Чоловік, який вбив Дон Кіхота". Український трейлер

Трагікомедія Террі Гілліама.

19 липня 2018

0
87

"Страшилки 2: Привиди Хелловіну". Тизер

Жахи для дітей.

11 липня 2018

0
356

Перший трейлер "Робіна Гуда" з Тарон Еджертона

Хто живе у Шервудському лісі?

18 липня 2018

0
215

 fk tw