15-та Французька весна в Україні анонсує програми


Новини: 15-та Французька весна в Україні анонсує програми
І робить акцент на спільних франко-українських проектах.
12-го березня у готелі Premier Palace відбулась презентація 15-го фестивалю «Французька весна в Україні». Журналісти отримали детальну програму заходів у Києві та регіонах України, адже фестиваль проходтитиме також у Бердичеві, Дніпрі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Львові, Одесі, Рівному та Харкові.
Радник з питань культури та співробітництва Посольства Франції в Україні Анн Дюрюфле, виконавчий директор Французького інституту в Україні матьє Арден розповіли про незвичайну виставу відкриття, музичний перформанс «Повітря», створений «для українців українцями і французами, який вперше буде показаний саме 31-го березня і, сподіваємось, зможе в майбутньому представлений в інших європейських містах,» - як зазначив Матьє Арден. Цей перший досвід створення спільного вуличного перформансу буде відзнятий та показаний у телеверсії телеканалом Еспресо, генеральним телепартнером Французької весни.
Пятнадцятирічний ювілей відзначає не тільки «Французька весна» у 2018 році, а і мережа готелів Premier Hotels and Resorts, які шостий рік поспіль підтримують фестиваль. 
Організатори чекають на глядачів 31-го березня на Софійській площі і протягом квітня на численних подіях, що торкатимуться всіх царин мистецтва, культури, а також економіки та гастрономії.
Традиційно велику увагу в програмі 15-ї Французької Весни буде приділено кінематографу: тут і звичні «Довгі ночі короткого метру», і фестиваль допремьєрних показів, і надзвичайно цікава програма кінематографічних адаптацій визначних творів французької літератури, серед яких виблискує стрічка Альбера Дюпонтеля «До побачення там, нагорі» за романом П’єра Леметра. Детальніше про кінопрограми читайте у нашій окремій статті.
Алексей Першко 14 березня 2018
Like

Ім’я:
22 листопада 2019
Ваш коментар

популярні новини


«Ціна правди» від Джамали «Ціна правди» від Джамали

Прем’єра кліпу на пісню до фільму Агнєшки Голланд

21 листопада 2019 0 248
Фенікс зіграє в сіквелі "Джокера" Фенікс зіграє в сіквелі "Джокера"

Режисером знову стане Тодд Філліпс.

20 листопада 2019 0 338
Крістіан Бейл послухався Нолана Крістіан Бейл послухався Нолана

І відмовився від четвертого фільму про Бетмена

20 листопада 2019 0 297
Гаррісон Форд в трейлері "Поклику пращурів" Гаррісон Форд в трейлері "Поклику пращурів"

Екранізація Джека Лондона.

20 листопада 2019 0 254
Три зірки Marvel зіграють у Содерберга Три зірки Marvel зіграють у Содерберга

Танос, Воїн і Зимовий Солдат.

20 листопада 2019 0 265