15-та Французька весна в Україні анонсує програми

Увійти через
Реєстрація
 
15-та Французька весна в Україні анонсує програми
 
Новини: 15-та Французька весна в Україні анонсує програми
І робить акцент на спільних франко-українських проектах.
12-го березня у готелі Premier Palace відбулась презентація 15-го фестивалю «Французька весна в Україні». Журналісти отримали детальну програму заходів у Києві та регіонах України, адже фестиваль проходтитиме також у Бердичеві, Дніпрі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Львові, Одесі, Рівному та Харкові.
Радник з питань культури та співробітництва Посольства Франції в Україні Анн Дюрюфле, виконавчий директор Французького інституту в Україні матьє Арден розповіли про незвичайну виставу відкриття, музичний перформанс «Повітря», створений «для українців українцями і французами, який вперше буде показаний саме 31-го березня і, сподіваємось, зможе в майбутньому представлений в інших європейських містах,» - як зазначив Матьє Арден. Цей перший досвід створення спільного вуличного перформансу буде відзнятий та показаний у телеверсії телеканалом Еспресо, генеральним телепартнером Французької весни.
Пятнадцятирічний ювілей відзначає не тільки «Французька весна» у 2018 році, а і мережа готелів Premier Hotels and Resorts, які шостий рік поспіль підтримують фестиваль. 
Організатори чекають на глядачів 31-го березня на Софійській площі і протягом квітня на численних подіях, що торкатимуться всіх царин мистецтва, культури, а також економіки та гастрономії.
Традиційно велику увагу в програмі 15-ї Французької Весни буде приділено кінематографу: тут і звичні «Довгі ночі короткого метру», і фестиваль допремьєрних показів, і надзвичайно цікава програма кінематографічних адаптацій визначних творів французької літератури, серед яких виблискує стрічка Альбера Дюпонтеля «До побачення там, нагорі» за романом П’єра Леметра. Детальніше про кінопрограми читайте у нашій окремій статті.
Алексей Першко 14 березня 2018
Коментарі
 
Ім’я
11 грудня 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

MyFrenchFilmFestival повертається!

Вже 18 січня 2019 року

01 грудня 2018

0
2520

Zubroffka для «Штангіста»

Український фільм «Штангіст» нагороджений чотирма нагородами Міжнародного кінофестивалю короткометражного кіно у Польщі

11 грудня 2018

0
65

Аффлек, Айзек, Паскаль. Трейлер "Потрійного кордону"

А ще Ханнем і Хедлунд.

10 грудня 2018

0
153

Джек починає будувати

Скандальний фільм Ларса фон Тріра на екранах українських кінотеатрів

06 грудня 2018

0
681

Месники б'ють власні рекорди

За кількістю переглядів трейлера «Месники: Війна нескінченності 2»

10 грудня 2018

0
190

 fk tw