15-та Французька весна в Україні анонсує програми


Новини: 15-та Французька весна в Україні анонсує програми
І робить акцент на спільних франко-українських проектах.
12-го березня у готелі Premier Palace відбулась презентація 15-го фестивалю «Французька весна в Україні». Журналісти отримали детальну програму заходів у Києві та регіонах України, адже фестиваль проходтитиме також у Бердичеві, Дніпрі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Львові, Одесі, Рівному та Харкові.
Радник з питань культури та співробітництва Посольства Франції в Україні Анн Дюрюфле, виконавчий директор Французького інституту в Україні матьє Арден розповіли про незвичайну виставу відкриття, музичний перформанс «Повітря», створений «для українців українцями і французами, який вперше буде показаний саме 31-го березня і, сподіваємось, зможе в майбутньому представлений в інших європейських містах,» - як зазначив Матьє Арден. Цей перший досвід створення спільного вуличного перформансу буде відзнятий та показаний у телеверсії телеканалом Еспресо, генеральним телепартнером Французької весни.
Пятнадцятирічний ювілей відзначає не тільки «Французька весна» у 2018 році, а і мережа готелів Premier Hotels and Resorts, які шостий рік поспіль підтримують фестиваль. 
Організатори чекають на глядачів 31-го березня на Софійській площі і протягом квітня на численних подіях, що торкатимуться всіх царин мистецтва, культури, а також економіки та гастрономії.
Традиційно велику увагу в програмі 15-ї Французької Весни буде приділено кінематографу: тут і звичні «Довгі ночі короткого метру», і фестиваль допремьєрних показів, і надзвичайно цікава програма кінематографічних адаптацій визначних творів французької літератури, серед яких виблискує стрічка Альбера Дюпонтеля «До побачення там, нагорі» за романом П’єра Леметра. Детальніше про кінопрограми читайте у нашій окремій статті.
Алексей Першко 14 березня 2018


Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 532
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 966
Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця» Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця»

Екшн-комедія Netflix, яку знімали в Києві.

08 червня 2021 1 1270
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 716
Сергій Лозниця знову в Каннах
ексклюзив
Сергій Лозниця знову в Каннах

З документальним фільмом «Бабин Яр. Контекст»

03 червня 2021 0 2109