2-й блок національного конкурсу стартує на «Молодості»


Новини: 2-й блок національного конкурсу стартує на «Молодості»

Сьогодні представлять другий з п'яти блоків змагання.

У серединний день фестивалю, 23 жовтня о 14:30, на суд журі та публіки буде представлено другий із п'яти блоків національного конкурсу. Цьогоріч національне журі обере переможця серед 24 найновіших українських короткометражних фільмів, що увійшли до шорт-ліста.

Програму розбито на п'ять блоків, кожен з яких буде вперше показаний у кінотеатрі «Київ» із повторним показом наступного дня в кінотеатрі «Жовтень». Нагадуємо, що всі покази конкурсної програми «Молодості» в Кінотеатрі «Київ» можна відвідати за найнижчою ціною – всього 20 грн. Режисери представлятимуть свої фільми особисто.

23 жовтня друга порція конкурсних робіт почнеться з фільму «Порятунок» (реж. Нікон Романченко, 2013, 16'), історії про зустріч батька та сина, які майже не розмовляють між собою. Напруження зростає, мати хлопця не витримує... Син не каже ні слова.

«Красна Маланка (Malanka din crasna)» (реж. Дмитро Сухолиткий-Собчук, 2013, 45') – документальний фільм про жителів румунського села Красна, розташованого на кордоні України. Свято Маланки – знакова подія для тутешньої громади й обряд ініціації для молодих краснянських хлопців. Це карнавал, де кожен має роль у химерному язичницькому дійстві.

«Найбільший теніс» (реж. Клим Козинський, 2013, 14'50'') – історія про трьох друзів, які потрапили у халепу на 50 тисяч доларів.

У фільмі «18+» (реж. Роман Бровко, 2013, 33'50'') дівчина намагається розпрощатися зі своєю незайманістю на догоду сучасним стереотипам. Ця історія комедійна й закінчиться гепі-ендом.

Показ другого блоку Національного конкурсу почнеться о 14:30 у Синій залі кінотеатру «Київ». Повторний показ першого блоку – о 18:30 у залі «Аншлаг» кінотеатру «Жовтень».
Щодня з 23 по 25 жовтня о 16:30 в Синематеці кінотеатру «Київ» відбуватимуться прес-конференції з учасниками Національного конкурсу.

Свого часу секція «Панорама українського кіно» була першою позаконкурсною програмою фестивалю. Згодом вона була визначена як «Національна конкурсна програма», трансформувавшись у серйозний майданчик для представлення як аматорського, так і професійного українського кіно. Наразі програму судить власне журі, яке складають не лише українські, але й іноземні фахівці у галузі кіно. Переможець здобуває Приз за Найкращий фільм.
 

Тегі: молодість
Sushchenko 23 жовтня 2013


Ім’я:
22 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 124
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 117
Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання» Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання»

Дует з «Лобстера» знову разом.

22 червня 2021 0 107
Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 943