22 мільйони за «КОНТРАБАС»


Новини: 22 мільйони за «КОНТРАБАС»
Виклали українські глядачі
Понад 310 тис. глядачів та більше 22 млн. грн зібрала в українському прокаті стрічка Олега Борщевського «DZIDZIO Контрабас». Саме з таким результатом завершується 11 тиждень прокату фільму, який на сьогодні вважається найуспішнішим серед вітчизняних фільмів 2017 року.
«В українському кіно є традиція – відсутність перемоги. Перемогою в українському фільмі традиційно вважається сумна пісня у фіналі і гордий погляд у бік ворога. Дзідзьо, мабуть, не попереджали. Він зухвало порушує традицію. І перемагає», — кінорежисер, Голова Правління Української кіноакадемії Михайло Іллєнко про успіх «DZIDZIO Контрабас».
«Секрет успіху, бодай і відносного, «DZIDZIO Контрабас» — не в потуранні поганим смакам, а в тій матерії, з якою працюють автори. Перед нами українське життя, з якого вилучили мрію», - Сергій Тримбач, кінокритик.
Як зазначив генеральний продюсер фільму, Сергій Лавренюк: «Успіх породжує успіх. Він вселяє впевненість у те, що кіноіндустрія, кінобізнес в Україні може бути дійсно справжнім бізнесом».
«Все життя я мріяв стати великим артистом! Всьо, тепер я ним стану!» - коментує Дзідзьо (Михайло Хома), генеральний продюсер і виконавець головної ролі.
Алексей Першко 14 листопада 2017
Like

Ім’я:
28 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


88 кандидатів 88 кандидатів

На участь у конкурсі кінопремії “Золота Дзиґа”

27 січня 2020 0 210
Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential" Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential"

Новий бойовик Пітера Берга.

21 січня 2020 0 693
"Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн "Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн

Стів Карелл повертається в комедію.

25 січня 2020 0 344