Від 12 жовтня – на сторожі!


Новини:  Від 12 жовтня – на сторожі!
Оголошено дату прем’єри першого українського фентезі «Сторожова застава»
У широкий прокат стрічка вийде 12 жовтня 2017 року
Перше українське фентезі про супергероїв «Сторожова застава» режисера Юрія Ковальова вийде у широкий прокат 12 жовтня 2017 року. Дистриб’ютором картини, знятої за мотивами однойменної книги Володимира Рутківського, стала компанія Ukrainian Film Distribution.
«Нам дуже імпонує ставлення компанії Ukrainian Film Distribution до українських релізів. Ми повністю збігаємося у тому, що українські фільми не тільки потрібні глядачам і українській державі в цілому, але їх прокат може і повинен стати працюючим бізнесом. Розуміємо, як багато для цього потрібно зробити, і готові йти цим шляхом разом», - коментує продюсер проекту Єгор Олесов.
У лютому перше українське фентезі для сімейної аудиторії  «Сторожова застава» буде представлене на Європейському кіноринку European Film Market, який пройде з 9 по 17 лютого у рамках 66-го Берлінського міжнародного кінофестивалю.
Нагадаємо, що права на показ стрічки ще на етапі зйомок були продані в Італію, Іспанію, Іран, Японію, а також до Франції і на франкомовні території. Крім того, підписано договір щодо пресейлу фільму на територію Китаю. Також ведуться переговори з Німеччиною та країнами Латинської Америки. 
У створенні фільму беруть участь члени ініціативної групи # КіноКраїна FILM.UA Group (дистрибуція і постпродакшн) і StarLightMedia (медіа підтримка), а також Держкіно.
Синопсис: Сонячне затемнення активізує магічний портал часу. Звичайний хлопець Вітько потрапляє з 21 століття на тисячу років назад. Так починається його небезпечна, сповнена пригод подорож.  Попереду смертельні небезпеки, чорна магія, зустріч з новими друзями і справжніми героями билин - богатирями: юним Олешком, могутнім Іллею та суворим Добринею. Вітько опиняється в самому епіцентрі неймовірних подій, вступає в битву з міфічними істотами і дізнається, що таке справжня хоробрість.
Алексей Першко 07 лютого 2017
Like

Ім’я:
11 липня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Беркут на зльоті Беркут на зльоті

Підсумки віртуальних Канн: FILM.UA Distribution уклали угоди з компаніями Signature та Eagle!

10 липня 2020 0 289
Повернення на «Толоку» Повернення на «Толоку»

Творці фільму Михайла Іллєнка «Толока» оголосили про нову дату кінотеатрального релізу стрічки

03 липня 2020 0 732
Осінній "Носоріг" Осінній "Носоріг"

Зйомки нового фільму Олега Сенцова розпочнуться восени

09 липня 2020 1 299
Ін'єкція молодості Ін'єкція молодості

Перша прес-конференція КМКФ «Молодість»

08 липня 2020 0 329
Стати людиною Стати людиною

Фестиваль LINOLEUM презентує постер від номінанта Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів в Ансі

07 липня 2020 0 427