Cesar-2017: Юппер, Верхувен і інші божественні


Новини: Cesar-2017: Юппер, Верхувен і інші божественні
Кращі у французькому кіно
Напередодні церемонії «Оскара» відбулася інша значуща церемонія: в паризькому залі «Плейель» пройшла 42-а церемонія вручення призів Cesar, на якій були названі кращі творці французького кіно. В цілому вона пройшла цілком очікувано, хоча один факт все ж здивував: головним невдахою церемонії став Франсуа Озон і його останній фільм «Франц» - йому було вручено лише один Cesar за кращі костюми! І це при тому, що фільм номінувався в 11 категоріях !!! З іншого боку, ця ситуація лише підтверджує нелюбов французьких кіноакадеміків до Франсуа Озона: свого часу його стрічка «8 жінок» теж номінувалася в 11 категоріях, але не отримала жодної нагороди.
Кращим фільмом Франції минулого року визнана стрічка «Вона» Пауля Верхувена, а Ізабелль Юппер очікувано стала «Кращою актрисою року». Але за кількістю «Сезарів» переможцем цієї церемонії стала стрічка «Божественні», яка перемогла в номінаціях «Кращий дебютний фільм», «Актриса-надія французького кіно (Улайя Амамра),«Краща актриса другого плану» (Дебора Лукумуена). 2 статуетки також дісталося «самому французькому з канадських режисерів» - Ксав'є Долану за фільм «Це всього лише кінець світу» ( «найкращий режисер» і «кращий монтаж»), а Гаспар Ульєль, який зіграв у цьому фільмі, визнаний кращим актором року.
Успішним виявилася ця церемонія і для авторів анімаційного фільму «Життя кабачка», який визнаний кращим анімаційним фільмом, знятим за кращим адаптованим сценарієм (Селіна Скьямма).
Алексей Першко 27 лютого 2017


Ім’я:
16 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас» Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас»

Від режисера «Розлому Лос-Анджелеса».

16 червня 2021 0 199
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 631
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 626
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 640
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 1098