Синоніми свободи


Новини: Синоніми свободи
3-й день ОМКФ: конкурсні фільми, творчі зустрічі з Майком Лі та Біллом Ґуттентаґом, покази тріумфатора Берлінале-2019 та нового фільму Педро Альмодовара
14-го липня стартували покази Національного конкурсу, творчі зустрічі від членів журі ОМКФ та прем’єра фільму Педро Альмодовара
Режисер Наріман Алієв, актор Ахтем Сеїтаблаєв та творча група представили другий фільм в Міжнародному конкурсі – драму «Додому».. Продовжила покази фільмів-конкурсантів у Міжнародній програмі аргентинська стрічка «Ініціали С. Ґ.» режисерів Раніа Аттьє та Даніеля Ґарсія. Програму Національного конкурсу відкрив фільм «Панорама» режисера Юрія Шилова.
Документальний фільм «Зустрічі з Джимом» режисерки Едже Ґер про зворотну мандрівку в часі життям головного героя продовжила Конкурс європейських документальних фільмів.
У Фестивальному палаці у межах програми «Фестиваль Фестивалів» пройшов аншлаговий показ фільму «Біль та слава» іспанського режисера Педро Альмодовара з Антоніо Бандерасом та Пенелопою Крус у головних ролях (номінант на «Золоту пальмову гілку» Каннського кінофестивалю-2019, Приз за найкращу чоловічу роль Канни-2019), а у Фестивальному центрі «Родіна» відбувся показ тріумфатора Берлінале-2019 фільму «Синоніми» французького режисера Надава Лапіда.
Програма «Спеціальні покази» продовжилася стрічкою «Звуки революції» режисерів Білла Ґуттентаґа та Дена Стермана. Картину особисто представив один з режисерів та член журі конкурсу європейських фільмів Білл Ґуттентаґ. Також в цій секції була представлена стрічка «Варда за Аньєс» про професійну фотографку, інсталяторку та піонерку «Нової хвилі» французького кінематографу Аньєс Варда.
Пройшла творча зустріч з Майклом Лі - відомим письменником і режисером з Великобританії, який є семиразовим номінантом на "Оскар", п'ятикратним лауреатом премії BAFTA, лауреатом премії за кращу режисуру і головну нагороду фестивалю - Palme d'Or, а також володарем "Золоті леви" в Локарно. Приїзд Майка Лі та показ міні-ретроспективи його фільмографії в межах Одеського міжнародного кінофестивалю відбувається за підтримки Британської Ради в Україні.
Також, відбулась зустріч і дискусія з Біллом Ґуттентаґом - американським сценаристом, продюсером, режисером, членом журі Конкурсу європейських документальних фільмів. Він провів майстер-клас "Перетворення реальності на виставу, а вигадки на реальність".
У межах дитячої програми ОМКФ пройшов показ фільму «Ділілі в Парижі», а секція «Серіали!» відкрилась прем'єрою перших двох епізодів україно-латвійського проекту «Маркус».
Глядачі Зеленого театру у ввечорі третього дня ОМКФ подивились бразильську стрічку «Бакурау» режисерів Клебера Мендонса Фільйо та Жуліано Дорнелеша. Фільм отримав Приз журі Каннського кінофестивалю 2019 року.
Алексей Першко 15 липня 2019


Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 943
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 506
Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця» Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця»

Екшн-комедія Netflix, яку знімали в Києві.

08 червня 2021 1 1245
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 692
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 1049