Зміна голови


Новини: Зміна голови
Філіп Іллєнко йде з посади очільника Держкіно
Як повідомляє ресурс «Детектор Медіа», голова Держкіно Філіп Іллєнко написав заяву про звільнення з посади за власним бажання. Про це пан Іллєнко оголосив у відео-зверненні на каналі в Ютуб.

Шановні друзі!
Все має свій початок і завершення. Я завжди ставився до посади як до інструменту досягнення своєї мети, навіть не мети, мрії: відродження українського кіно. Але будь-який інструмент потрібен лише для певної роботи в певний момент. Моя мрія здійснилася, і я вважаю, що мета була досягнута. І моя місія на посаді голови Державного агентства України з питань кіно – завершена.
Я не хочу перетворювати боротьбу за це крісло в трилер із елементами складно постановочного екшену, це точно не принесе користі індустрії. Тому сьогодні я написав Прем’єр-міністру України заяву про звільнення за власним бажанням. Це дозволить вже новому уряду найближчим часом провести відповідний відкритий конкурс і призначити нового керівника.
Це були фантастичні, драматичні, складні, і цікаві п’ять років боротьби і перемог.
Я дякую колективу Держкіно, колегам, друзям, які були поруч протягом цього часу. Ми з вами пройшли карколомний шлях від повного колапсу кіноіндустрії у 2014-му році, до найкращих показників розвитку галузі за весь період Незалежності сьогодні. Я пишаюся результатами нашої спільної праці.
Хочу подякувати також своїй родині: дружині, нашим синам, мамі, брату за терпіння і підтримку протягом цих років.
Окрема подяка ворогам і хейтерам – ви змушували мене весь цей час бути сильним і своїми реакціями лише підтверджували правильність моїх дій.
В сьогоднішній Україні керівна посада на державній службі – це скоріше прокляття, аніж винагорода. Все менше людей хоче йти сюди працювати. Тому своєму наступнику, чи наступниці, я хочу побажати мудрості. Сподіваюся, що ви збережете всі наші досягнення і продовжите розпочате.
А я найближчим часом я планую відпочити, в мене вже давно не було повноцінної, нормальної людської відпустки. І на далі на довго не прощаємося, бо всю свою подальшу ділову, творчу та громадсько-політичну діяльність я пов’язую виключно з українським національним кінематографом!
Алексей Першко 19 серпня 2019
Like

Ім’я:
15 липня 2020
Ваш коментар

популярні новини


ТЕНЕТ знову відкладуть ТЕНЕТ знову відкладуть

На думку авторитетного американського аналітика

15 липня 2020 0 629
Нова нова українська хвиля від Довженко-Центру Нова нова українська хвиля від Довженко-Центру

Сьомий альманах українських короткометражних фільмів УКРАЇНСЬКА НОВА ХВИЛЯ 2020

07 липня 2020 0 811
Потанцюємо? Потанцюємо?

Зірка «Брудних танців» працює над новим фільмом

15 липня 2020 0 186
Ін'єкція молодості Ін'єкція молодості

Перша прес-конференція КМКФ «Молодість»

08 липня 2020 0 610
ГОЛЛІВУД ПРИДБАВ УКРАЇНСЬКИЙ ФІЛЬМ ГОЛЛІВУД ПРИДБАВ УКРАЇНСЬКИЙ ФІЛЬМ

З ІВАННОЮ САХНО У ГОЛОВНІЙ РОЛІ

01 липня 2020 0 1003