CoProduction Meetings в рамках KMW: програма


Новини: CoProduction Meetings в рамках KMW: програма

20 вересня в готелі Hyatt Kiev під час медіафоруму KIEV MEDIA WEEK відбудеться конференція на тему теорії та практики копродакшена і пітчинг міжнародних продакшен-проектів.

Спільне виробництво стає домінуючою тенденцією у світовій індустрії телебачення і кіно. Завдяки копродакшену продюсери мають можливість об'єднати фінансові, творчі та технічні ресурси для виробництва більш масштабного, складного контенту різних жанрів.

Так, ключовими кейсами для розгляду на найближчій конференції CoProduction Meetings стануть два успішних міжнародних проекти:

● копродукція Франції (Haut et Court) і Великобританії (Warp Films) в проекті high-end серіальної драми «Останні Пантери» (The Last Panthers). Проект цікавий по-справжньому синергетичниим форматом: герої драми говорять на декількох мовах (англійською, французькою, сербською), при цьому діалоги залишаються дубльованими на окремих територіях. Проект знімався разом у Франції, Великобританії, Сербії та Угорщини.

Спікер: Пітер Карлтон (Peter Carlton), генеральний співдиректор компанії Warp Films, продюсер, Великобританія
Серіальна драма «Останні Пантери» була представлена ​​у позаконкурсному показі «tvій серіал» Одеського Міжнародного Кінофестивалю. Скринінг з шести міжнародних проектів «tvій серіал» був організований телеканалом «Україна» в партнерстві з KIEV MEDIA WEEK і FILM.UA. Кейс від продюсера проекту Пітера Карлтона пройде на CoProduction Meetings в продовження партнерства з телеканалом «Україна».

Другим успішним кейсом для презентації і панельної дискусії стане:

● «екзотична» копродукція Південної Кореї (Mountain TV) і Іспанії (Zanskar Producciones) в проекті реаліті-шоу «Чужинці в диких місцях» (Strangers in the Wild). Епізоди динамічного тревел-шоу зняті в Кореї, Іспанії та Марокко.

Спікер: Майлз Чой (Miles Choi), генеральний директор компанії Bethel Global Media Contents, Південна Корея

Kiev CoProduction Meeting буде складатися з трьох тематичних блоків. У першій половині дня учасники познайомляться з практичними кейсами від продюсерів міжнародних компаній про досвід своїх успішних проектів. На завершення відбудеться дискусійна панель з експертами ринку на тему «Міжнародна копродукція в Європі. Тренди і можливості». Теми обговорення: копродукція серіалів в Європі, багатомовність в серіалах, фінансові аспекти виробництва, національні пільги і допомогу фондів і кінокомісії, тематика і форми серіалів, приклади української міжнародної копродукції, перспективи для українських продюсерів.

Друга половина буде присвячена пітчингу. Серед загальних 21 заявок, поданих на пітчинг, експертним журі будуть відібрані 9 кращих проектів, які зможуть публічно презентувати проект для всіх учасників CoProduction Meetings. Решта проектів отримують можливість індивідуальних 10-хвилинних пітчингів з продюсерами телеканалів, кіностудій і незалежних продакшенів в третій частині конференції.

На сайті KIEV MEDIA WEEK опублікований каталог ВСІХ проектів, поданих на пітчинг.

За результатами 9 публічних пітчингів журі проведе голосування і буде обраний один переможець. Автор кращого проекту завдяки партнерству з телеканалом «Україна» отримає освітлення в ефірі телеканалу, а також квиток до Парижа для участі в міжнародному фестивалі Series Mania.

На сьогоднішній день KIEV CoProduction Meetings - це єдиний майданчик такого масштабу на території СНД, що надає комплексне просування нових ТВ-проектів для міжнародного копродакшн.

Серед проектів, раніше представлених на пітчингу KIEV CoProduction Meetings і вже знаходяться в розробці, варто відзначити:
● документальний проект «Листівки з України» (Postcards from Ukraine) німецької компанії Mimesi'S Culture, який був завершений і представлений в цьому році професійній аудиторії в Торонто на фестивалі Hot Docs;
● проект повнометражного фільму «Танк» української компанії Noosphere Films, що став переможцем пітчингу в рамках Berlinale Co-Production Market в Берлінському університеті,
● анімаційний проект «Мавка. Лісова пісня», який українська FILM.UA Group представила в цьому році на кіноринку в Каннах;
● міні-серіал «Ціна свободи», який українські продюсери з компанії Good Morning Film представили у Варшаві на ринку проектів CentEast Market 2016 року;
● в серпні стартували зйомки спільного словацько-українського проекту «Межа». Виробництвом займаються словацька компанія Wandal Production та українська «Гарнет Інтернешнл Медіа Груп». Словацький продюсер Ванда Адамик-Гріцова презентувала проект на пітчингу KIEV CoProduction Meetings в 2015 році під робочою назвою SchengenStory.

До участі в CoProduction Meetings запрошуються незалежні продюсери, представники продакшен- компаній, виробничих підрозділів телеканалів, члени професійних асоціацій, студії та інвестори з країн СНД, Східної та Західної Європи та інших регіонів світу. Представникам проектів, в т.ч. учасникам конференції буде надана можливість провести індивідуальні зустрічі з експертами і представниками найбільших українських мовників, незалежних кіностудій і продакшнів.

Зареєстрованим учасникам також надається доступ до онлайн бази даних учасників заходів в рамках KIEV MEDIA WEEK для організації персональних зустрічей під час KIEV CoProduction Meetings.

Детальніше про програму CoProduction Meetings можна дізнатися на сайті KMW.

Sushchenko 01 вересня 2016


Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 253
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 127
Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 1023
Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла» Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла»

Творець «Астрала» і «Закляття» представляє.

26 липня 2021 0 334
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 676