Docudays UA вперше представить дитячу програму


Новини: Docudays UA вперше представить дитячу програму

Фестиваль Docudays UA пройде в Києві з 20 по 27 березня.

В рамках кінофестивалю Docudays UA, який пройде в столиці з 20 по 27 березня, вперше стартує програма дитячого документального кіно DOCU/ДІТИ.

Це добірка короткого метра і документальної анімації для дітей від 8 років. Вона розділена на два блоки, які покажуть в вікенд, 21 і 22 березня. Покази супроводжуватимуться обговоренням з модератором Ірою Зайцевою.

У програмі буде багато документальної анімації, а це, як відомо, універсальна мова. Організатори рекомендують приходити на покази DOCU/ДІТИ сім'ями.

Глядачам покажуть фільми про дітей, які стикаються з дорослими проблемами і самостійно їх вирішують.

Наприклад, фільм «Почуй». Головний герой - Трістан, йому 10 років, його батьки глухі, але він чує цілком нормально. Його батько чудовий футбольний гравець, член національної збірної з футболу для глухих. Трістан теж захоплюється футболом і мріє, щоб тато тренував його шкільну команду. Керівництво школи, і однокласники Трістана, впевнені, що глухий тренер не може працювати з дітьми з нормальним слухом. Але хлопчик не відступає, він бере справу у власні руки, збирає товаришів і організовує тренування, щоб довести: хороший тренер - це хороший тренер. І неважливо, глухий він чи ні.

Не менш наполегливий герой і стрічки «Джованні і балет на воді» (фільм, до речі, отримав спеціальний приз на останньому Берлінале в секції Generation Kplus). У 10-річного Джованні є заповітна мрія - стати першим хлопчиком на чемпіонаті з синхронного плавання в Нідерландах. Він наполегливо ходить на заняття, тягне шпагат, незважаючи на те, що не всі поділяють його пристрасть: синхронне плавання традиційно вважається спортом виключно для дівчаток.

Разом з тим є фільми, де діти діляться своїми внутрішніми переживаннями. Це важкі почуття і емоції, які ми потім носимо в собі все життя. Наприклад, у документальній анімації «Рахуючи дні, рахуючи роки», ми чуємо три історії дітей, чиї батьки сидять у в'язниці. Що відчуває дитина, коли дізнається, що мама або тато знову з'явиться в її житті не сьогодні ввечері і не завтра, а через 12 років?

На відміну від інших фільмів, стрічки з дитячої секції будуть без субтитрів, але зате з озвученням. 

Sushchenko 12 березня 2015


Ім’я:
01 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 429
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 532
«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 354
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 716
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 424