FILM.UA Group йде в «Дике Поле»


Новини: FILM.UA Group йде в «Дике Поле»
Компанія відповідатиме за розробку та реалізацію промо-стратегії стрічки
Компанії FILM.UA Group, Limelite та Film Brut підписали угоду про співпрацю над промо-кампанією повнометражного фільму “Дике Поле” режисера Ярослава Лодигіна, знятого за мотивами роману Сергія Жадана “Ворошиловград”. FILM.UA Group відповідатиме за розробку та реалізацію піар та маркетингової стратегії стрічки: комунікацію зі ЗМІ, виробництво трейлеру та рекламних відео та аудіоматеріалів, розробку макетів графічно-візуальної промопродукції, просування та рекламу проекту в діджитал-сегменті, організацію BTL-активностей тощо. Угода укладена в рамках пакетної пропозициї FILM.UA Group для проектів, які підтримує Державне агентство України з питань кіно.
«Ворошиловград» Сергія Жадана – один із найцікавіших і найважливіших романів створених в сучасній Україні. Нашим завданням було зібрати найпотужнішу команду для реалізації потенціалу цього роману на екрані. І ми радіємо, що до просування нашого фільму докладуть зусилля найкращі спеціалісти FILM.UA Group, які вже мають успішний досвід просування таких українських проектів як «Незламна», «Сторожова Застава» та «Викрадена принцеса», — зазначає продюсер стрічки Володимир Яценко.
«Ми системно працюємо з українськими фільмами, які підтримує Державне агентство України з питань кіно, у тому числі і в галузі промо. Для нас важливо розвивати не тільки власні проекти, але ринок в цілому, тому ми з задоволенням прийняли пропозицію продюсерів стрічки та долучилися до промо-кампанії. Сподіваюсь, ми виграємо в цю захоплюючу гру за любов української аудиторії», — коментує директор з маркетингу FILM.UA Group Поліна Толмачова. 
Генеральним медіапартнером стрічки “Дике Поле”, що створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виступає телеканал «Україна». Офіційний партнер фільму — компанія Київстар.
Інформаційний партнер — журнал “Новое время”.
 Нагадаємо, проект “Дике Поле” став переможцем дев'ятого конкурсного відбору кінопроектів Державного агентства України з питань кіно, отримавши підтримку в розмірі 15,49 мільйонів гривень. Основні зйомки стрічки відбулись влітку 2017 року в Старобільську (Луганська область), частина сцен була знята в Києві. Прем’єра фільму запланована на осінь 2018 року. Дистрибутор стрічки в Україні — компанія MMD. 
У 2014 році книга Сергія Жадана “Ворошиловград”, за мотивами якої знята стрічка, стала кращим українським романом десятиліття за версією літературної премії ВВС Україна. Твір також отримав швейцарську літературну премію Фонду Яна Михальські. Текст перекладено п'ятьма мовами.
Слідкуйте за новинами проекту “Дике Поле” на його офіційній сторінці у Facebook.
Синопсис: Герман змушений повернутися у своє рідне містечко на Донбасі. Його старший брат зник, і тепер герою доведеться захистити сімейний бізнес — стару бензоколонку. Разом із нею — друзів дитинства та кохання у боротьбі проти тих, хто захоплює шматок за шматком землю, перетворюючи її на кукурудзяні поля та залізницю, котра нікуди не веде. Чим закінчиться ця іронічна та повна пригод подорож крізь Дике Поле?
Слоган: Захищай своє
Жанр: екшн, пригоди
Режисер: Ярослав Лодигін
Оператор-постановник: Сергій Михальчук
Художник-постановник: Владислав Одуденко
Продюсери: Володимир Яценко, Міклош Гімеш
Автори сценарію: Наталя Ворожбит, Сергій Жадан, Ярослав Лодигін
За мотивами роману «Ворошиловград»
У ролях: Олег Москаленко (Герман), Володимир Ямненко (Коча), Георгій Поволоцький (Травма), Олексій Горбунов (Пастор), Руслана Хазіпова (Оля), Євгенія Муц (Катя), Ігор Портянко, (Ніколай Ніколаєвич), Сергій Жадан та інші.
Композитор: Фіма Чупахін
Виробництво: Limelite (Україна), Film Brut (Швейцарія) за підтримки Державного агентства України з питань кіно
Дистрибутор в Україні: MMD
Країна: Україна
Прем’єра в Україні: 8 листопада 2018
Алексей Першко 22 травня 2018


Ім’я:
14 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 628
Знайдено актрису на головну роль у новому «Хижаку» Знайдено актрису на головну роль у новому «Хижаку»

Зірковий час Ембер Мідфандер.

05 червня 2021 0 1732
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 1155
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 1057
У «Джокера» буде сиквел У «Джокера» буде сиквел

Сценарій напише автор першого фільму Тодд Філліпс.

31 травня 2021 0 2363