Fox знайшла спонсора для «Аватара 2»


Новини: Fox знайшла спонсора для «Аватара 2»

Планується, що угоду продовжать ще на п'ять років.


Кінокомпанія 20th Century Fox уклала контракт, завдяки якому будут вирішені багато труднощів щодо виробничих витрат студії на найближчі п'ять років. Річ в тому числі йде і про сиквел і тріквел «Аватара».

Спонсором стане нова компанія фінансиста Чіпа Селіга The Selig Group. Цікаво, що Селіг був одним з акціонерів в Dune Capital Management і довгостроковим партнером Fox c 2005 року. Сума угоди склала $400 мільйонів.

Компанія Dune раніше виступала одним з головних інвесторів. Вона профінансувала безліч картин Fox, включаючи «Аватар» Джеймса Кемерона, який приніс її творцям $2,8 мільярдів. Стрічка стала найбільш касовою в історії кінематографа.

Сторони планують продовжити контракт ще на п'ять років.

Нагадаємо, що на даний момент режисер Джеймс Кемерон працює над сиквелом «Аватара». Дата виходу картини імовірно відбудеться в 2015 році.

Для зйомок фільму, Кемерон строком на 5 років орендував знімальний майданчик MBS Media Campus (раніше відому як Manhattan Beach Studios), що знаходиться в Південній Каліфорнії. Характерними рисами цього майданчика є «агресивна» програма по економії водних ресурсів, використання екологічно чистих миючих засобів і фарб, а також ряд інших «зелених» програм. Кемерон має намір встановити в студії сонячні батареї, і зняти обидва фільми за рахунок сонячної енергії. Витрати на установку відповідного устаткування обійдуться режисерові в 5 мільйонів доларів.

Останньою роботою постановника став фільм-фентезі «Цирк дю солей: Казковий світ в 3D», в якому він виступив виконавчим продюсером. 

Sushchenko 31 січня 2013
Like

Ім’я:
25 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential" Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential"

Новий бойовик Пітера Берга.

21 січня 2020 0 466
Елісон Брі в трейлері драми "Вершниця" Елісон Брі в трейлері драми "Вершниця"

Божевілля або щось надприродне?

22 січня 2020 0 1809
ДіКапріо і Де Ніро зіграють в новому фільмі Скорсезе ДіКапріо і Де Ніро зіграють в новому фільмі Скорсезе

Режисер нарешті зніме двох улюблених акторів разом.

20 січня 2020 0 722
Тайка Вайтіті може зняти "Зоряні війни" Тайка Вайтіті може зняти "Зоряні війни"

Режисера двох частин "Тора" кличуть до Далекої-далекої галактики.

20 січня 2020 0 459