KISFF-2017 завершив роботу


Новини:  KISFF-2017 завершив роботу

 Закриття Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів 2017 та оголошення переможців

23 квітня відбулася урочиста церемонія закриття шостого Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів. За п'ять днів фестиваль презентував понад 300 фільмів, об’єднаних у 50 програм, які були показані в кінотеатрах “Україна”, “Ліра” та Будинку кіно.
Переможцем національного конкурсу KISFF 2017 стала картина "24" Станіслава Битюцького. Спеціальну відзнаку журі, а також приз глядацьких симпатій взяв фільм Анни Любинецької "Київ Москва". До складу журі національного конкурсу увійшли директорка фестивалю REGARD Марі-Елен Ріу, австрійська режисерка Іріс Блауенштайнер та кінокритик, член Європейської кіноакадемії, Васіліс Економу. Окрім грошового призу від самого фестивалю, переможець, Станіслав Битюцький, був також нагороджений представництвом Європейського союзу в Україні. Вручив нагороду та виступив з вітальним словом Юргіс Вільчинскас, керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні.
Переможцем міжнародного конкурсу стала французька картина "Шасс Рояль" режисерок Ліз Акока та Роман Гере. Найкращим режисером конкурсу KISFF став Джеро Юн з фільмом "Автостопер". Спеціальні відзнаки отримали грузинська картина "Три сходинки" Йосефа "Сосо" Бліадзе та "Кіно про літо" Еммануеля Маре. Кращим фільмом на думку глядачів KISFF стала картина "Три сходинки".
Нагороди за французькі картини отримав аташе з питань співробітництва в аудіо-візуальній сфері Французького інституту в Україні Бертран Гримо. У складі журі міжнародного конкурсу були директор кінофестивалю Тампере Юкка-Пекка Лааксо, співзасновник компанії Faktura Film Станіслав Данилишин та канадська режисерка Софі Гоєтт.
Алексей Першко 25 квітня 2017


Ім’я:
16 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 477
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 497
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 482
Сергій Лозниця знову в Каннах
ексклюзив
Сергій Лозниця знову в Каннах

З документальним фільмом «Бабин Яр. Контекст»

03 червня 2021 0 2490
Г’ю Джекман у трейлері трилера «Ремінісценція» Г’ю Джекман у трейлері трилера «Ремінісценція»

Від авторки «Світу Дикого Заходу».

03 червня 2021 0 2337