KYIV MEDIA WEEK 2017 почав свою роботу


Новини: KYIV MEDIA WEEK 2017 почав свою роботу
І триватиме до 21 вересня
Вчора, 18 вересня 2017 року, в столичному готелі Hyatt Regency Kyiv відкрився KYIV MEDIA WEEK, Який є в унікальним поєднанням міжнародного ринку контенту і цілого ряду конференцій і Спеціальних заходів для професіоналів телебачення, кіно, new media і суміжних областей в одному місці і в один час. З 2011 року медіафорум KMW Виступає єдиною платформою для продуктивного спілкування ключових гравців МедіаБізнес України, СНД та інших країн нашого регіону з колегами і партнерами з усього світу.
Щорічно KMW відвідують 1000 учасників, серед яких представники медіа-груп, телеканалів і виробничих компаній з України, Росії, Казахстану, Молдови, Білорусі, Грузії, Прибалтики та інших країн Східної Європи, міжнародні дистриб'ютори і Найбільші кіновиробники з усього світу, представники профільних асоціацій, від державних органів і організацій, пов'язаних з регулюванням теле- і кіноіндустрії.
Цього року учасники цього унікального медіафоруму торкнуться таких тем, як FORMAT SHOW Контент-індустрії України та Китаю: перспективи розвитку співробітництва, Боротьба з піратством в Україні: що зроблено - що робити?, Україна і Корея: результати співпраці та пошук нових форм партнерства в медіасфері, Серіали. How-to і багато інших.
Алексей Першко 19 вересня 2017
Like

Ім’я:
28 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


88 кандидатів 88 кандидатів

На участь у конкурсі кінопремії “Золота Дзиґа”

27 січня 2020 0 212
Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential" Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential"

Новий бойовик Пітера Берга.

21 січня 2020 0 695
"Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн "Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн

Стів Карелл повертається в комедію.

25 січня 2020 0 346