«Multiplex» запрошує на 2 ночі кіно


Новини: «Multiplex» запрошує на 2 ночі кіно

Усе найкраще за одну ніч - «Ніч кіномана».

У ніч з 30 на 31 січня і з 31 на 1 лютого столичний кінотеатр «Multiplex» в ТРЦ «Караван» і в ТРЦ "Проспект" запрошує подивитися чудові фільми за гарною ціною.

У кінотеатрі «Multiplex» в ТРЦ «Караван» глядачам покажуть "Пригоди Паддінгтона", "Фатальну пристрасть" і "Тупий і ще тупіший 2".

У кінотеатрі «Multiplex» в ТРЦ «Проспект» глядачам покажуть "Пригоди Паддінгтона", "Ніч у музеї: Секрет гробниці" і "Тупий і ще тупіший 2".

"Пригоди Паддінгтона" - сімейна комедія Пола Кінга з Ніколь Кідман і Беном Уішоу в головних ролях.

У пошуках будинку кумедний ведмедик з Перу перебирається в Лондон. А куди ще, якщо тільки там можна, наприклад, стати справжнім джентльменом. Всі його документи - це бирка "Будь ласка, догляньте за цим ведмедем. Спасибі "і забавна червоний капелюх. Вже на вокзалі "Паддінгтон" йому щастить зустріти сім'ю Браунов, яких мовець ведмежа відразу ж підкорив. Здавалося б, він знайшов тих, з ким йому буде добре, але не тут-то було! Спочатку глава сімейства чинив опір цьому Міляги, а потім на нього відкрила полювання божевільна таксідермістка! Але немає лиха без добра, адже нова сім'я не залишить свого кудлатого друга в біді.

"Фатальна пристрасть" - трилер Роба Коена. У фільмі знялися Дженніфер Лопез, Райан Гузман, Джон Корбетт та інші.

Клер Петерсон, працює вчителькою в місцевій школі, все ніяк не розлучиться з чоловіком. Стосунки пари вже давно не ті, але зв'язок батька і сина заважають прийняти правильне рішення. Але ця проблема ніщо в порівнянні c помилкою, яку Клер здійснює. Коли молода людина, недавно переїхав в сусідній будинок пропонує свою допомогу по дому, чи знала вона, у що це переросте? Скороминуща слабкість, всього одна пристрасна ніч з ще підлітком починає загрожувати не тільки її кар'єрі, але й життя! Адже Ноа не тільки неповнолітній, він вчиться в тій же школі, де героїня викладає. Страх перед громадською думкою переростає в більшу, адже сусід не тільки стає одержимим, але й має свої похмурі таємниці минулого.

"Тупий і ще тупіший 2" сиквел братів Фарреллі з Джимом Керрі та Джефф Деніелс.

Минуло цілих двадцять років з тих пір, як Ллойд Крістмас і Гаррі Данн здійснили свою подорож, щоб передати втрачений валізку. Тепер вони стали старше, але дурості від цього не поменшало! От тільки цього разу їм належить вирішити справу куди серйозніше! Адже у Гаррі, як друзі дізналися з запізненням у двадцять років, є дочка, яку потрібно неодмінно знайти! Дочка, як виявилося, була віддана на удочеріння, тому татові і його тупуватого напарника доводиться неабияк попітніти, щоб знайти рідню. Ну і звичайно ці пошуки будуть просто божевільними в прямому сенсі слова.

Початок сеансу о 23:30, закінчення о 5:15. 

Sushchenko 30 січня 2015


Ім’я:
21 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 645
Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас» Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас»

Від режисера «Розлому Лос-Анджелеса».

16 червня 2021 0 1023
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 2185
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 1374
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 1927