Sony скасувала реліз «Інтерв'ю» через загрозу хакерів


Новини: Sony скасувала реліз «Інтерв'ю» через загрозу хакерів

Також стрічка не потрапить ні на DVD і Blu-ray і не з'явиться в VOD (відео за запитом).

Після погроз хакерів здійснити теракт в тих кінотеатрах, які будуть показувати комедію Сета Рогена і Евана Голдберга «Інтерв'ю», студія Sony Pictures прийшла до рішення скасувати реліз фільму.

Першими, хто відмовився від демонстрації фільму стала мережа Carmike Cinemas, її приклад наслідували американські Regal (574 кінотеатру), AMC (344 кінотеатрів) і Cinemark (332 кінотеатру), а згодом і найбільша канадська мережа Cineplex.

Sony випустила прес-реліз, в якому пояснила своє рішення про скасування показу стрічки: «В світлі рішення більшості кінотеатрів не показувати фільм "Інтерв'ю", ми скасовуємо запланований на 25 грудня реліз. Ми поважаємо і розуміємо рішення наших партнерів, і, зрозуміло, повністю поділяємо їх першочергову зацікавленість у безпеці співробітників і відвідувачів».

Представник кінокомпанії також повідомив, що найближчим часом «Інтерв'ю» не потрапить ні на DVD і Blu-ray і не з'явиться в VOD (відео за запитом).

На захист стрічки висловився оскароносець Аарон Соркін: «Сьогодні США не встояли перед безпрецедентною атакою на наш найдорогоцінніший, основний принцип: свободу слова. Група північнокорейських терористів загрожувала вбити глядачів, щоб зупинити реліз фільму. Вимоги терористів були виконані частково завдяки деяким американським журналістам, які віддали перевагу публікувати плітки і зловтішатися над подіями, завдавши величезної шкоди глядачам. Мої щирі співчуття Sony Pictures, Сету Рогену, Евану Голдберг і всім, хто працював над "Інтерв'ю"».

Нагадаємо, що хакери, які зламали сервери Sony, опублікували звернення, в якому погрожували терактом в стилі 11 вересня. Хакери назвали себе «стражами світу». На даний момент вони встигли злити в мережу величезну кількість особистої інформації про співробітників компанії Sony Pictures, кілька фільмів студії, а також переписку глав студії. Так що, є ймовірність, що їх загрози можуть стати реальністю. 

Sushchenko 18 грудня 2014


Ім’я:
01 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 429
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 532
«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 354
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 717
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 425