Warner Bros. екранізірує настільну гру


Новини: Warner Bros. екранізірує настільну гру

«Підземелля і дракони» перша рольова гра у світі.


Кінокомпанія Warner Bros. вирішила почерпнути ідею для фільму з настільної гри і придбала права на створення проекту за мотивами «Підземелля і дракони» (Dungeons & Dragons).

Адаптовувати сценарій буде автор «Гніву титанів» і «Червоної шапочки» Девід Леслі Джонсон. Продюсерами стрічки стануть Рой Лі («Карантин», «Непрохані») і Кортні Соломон, який у 2000 році вже зняв фільм за «Підземеллями і драконами» з Джеремі Айронсом у головній ролі (картина провалилася в прокаті, а на порталі IMDB цей фільм має рейтинг 3,6 бали з 10). Виконавчим продюсером став Аллан Земан, що також брав участь в створенні попередньої кіноверсії «Підземель і драконів». Режисерське крісло поки ще залишається вакантним.

«Підземелля і дракони» - настільна рольова гра в стилі фентезі, за часом видання перша рольова гра у світі, і єдина майже повністю усна. Через Інтернет в неї грають на відповідних форумах. Вперше D & D були випущені в 1974-му підприємством TSR, Inc. З тих пір гра пережила безліч перевидань і кілька редакцій правил. В даний час це найпопулярніша настільна рольова гра у світі. За задумом творців гри Гері Гайгекс і Дейва Арнесона гравці під керівництвом «майстра» (ведучого, арбітра і оповідача) керують діями вигаданих ними персонажів фентезі-всесвіту, фактично придумуючи сюжет гри на ходу, при цьому результат випадкової події, наприклад, результат сказаного заклинання, моделюється кидком одного з багатогранних кубиків. Фактично, весь ігровий процес протікає в уяві гравців і на словах. Гра в якійсь мірі перегукується з роботами Дж. Р. Р. Толкіна, хоча Гайгекс стверджував, що вплив «Володаря кілець» був мінімальним, а використання елементів з трилогії - маркетинговий хід.

Нагадаємо, що з початку 2000-х років компанія Warner Bros. здійснила кілька масштабних фентезі-проектів, успішних в комерційному відношенні. Серед них кінотрилогія Пітера Джексона «Володар кілець» і «Хоббіт: Несподівана подорож», знятий у тій же художній всесвіту. Великим успіхом також користується телесеріал «Гра престолів» за творами письменника Джорджа Мартіна, який виходить на кабельному каналі HBO (частина корпорації Time Warner). 

Sushchenko 08 травня 2013


Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 209
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 411
Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 762
Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1527
Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини

Дочка комісара Гордона.

22 липня 2021 0 424