Warner Bros. зніме нову трилогію про Гаррі Поттера?

Увійти через
Реєстрація
 
Warner Bros. зніме нову трилогію про Гаррі Поттера?
 
Новини: Warner Bros. зніме нову трилогію про Гаррі Поттера?

Франшиза про Гаррі Поттера може отримати несподіване продовження. Про це повідомляє Comicbook.com, посилаючись на журналіста Джима Хілла, який стверджує, що Warner Bros. розробляє нову трилогію, яка буде заснована на п'єсі "Гаррі Поттер і Прокляте дитя". Про це він дізнався з контракту, укладеного студією з NBCUniversal.

На думку Хілла, фільми будуть запущені у виробництво після закінчення лінії "Фантастичні звірі і де їх шукати" - тобто, не раніше 2024-го року. Передбачається, що в проекті будуть задіяні Деніел Редкліфф, Емма Уотсон і Руперт Грінт.
"Warner Bros. хочуть зняти своєрідний "Гаррі Поттер: Пробудження сили". Хочуть, щоб в новій трилогії знялися актори, яких ми знаємо і любимо за оригіналом", - говорить Хілл.
Раніше повідомлялося, що студія вже вела переговори з Редкліффом з приводу повернення до ролі Поттера в можливій ​​адаптації "Проклятого дитя". Прем'єра п'єси відбулася влітку 2016- го року, а незабаром по ній була випущена книга. Дії цієї історії відбуваються через 20 років після подій "Дарів смерті".
Юрий Шевченко 20 березня 2017
Коментарі
 
Ім’я
18 жовтня 2017
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

Тільки у Львові

Завершилися зйомки авантюрної комедії Олександра Березаня «Шляхетні волоцюги»

18 жовтня 2017

0
96

Стрімголов до Польщі

Створений за підтримки Держкіно України повнометражний фільм «Стрімголов» увійшов до конкурсної програми «Операторський дебют» Міжнародного...

18 жовтня 2017

0
96

31 жовтня 2006

0
1456

"Чорна Пантера". Новий дубльований трейлер

Настав час африканського супергероя.

17 жовтня 2017

0
284

Хай буде світло

Відкрито прийом заявок на участь у IV Міжнародному кінофестивалі «Світло»

17 жовтня 2017

0
172