Агнєшка Голланд знімаеє в Києві


Новини: Агнєшка Голланд знімаеє в Києві

 Сьогодні відбувся міжнародний реліз першого офіційного постеру політичного трилеру “Гарет Джонс” режисера Аґнєшки Голланд, спільного виробництва Польщі (Film Produkcja), України (FILM.UAGroup, Kinorob) та Великобританії (Crab Apple Film).

 А 3 березня в Києві міжнародна команда проекту на чолі з режисером Аґнєшкою Голланд, автором сценарію й продюсером стрічки Андреа Халупою та виконавцем головної чоловічої ролі британським актором Джеймсом Нортоном розпочала зйомки українського блоку фільму, які триватимуть до 21 березня. Ванесса Кірбі, яка зіграє в трилері головну жіночу роль журналістки Ади Брукс, приєднається до колег 10 березня.
 З українського боку в фільмі беруть участь Яків Ткаченко (“Припутні”), Олег Драч (“Незламна”, “Молитва за гетьмана Мазепу”), Володимир Федорук, Анна Шайдюк, Анастасія Чала та Аліна Ковальська. Компанію на майданчику їм складуть колеги з Польщі та Великобританії.
 Зйомки пройдуть в Києві та Київській області, де будуть відзняті сцени подорожі головного героя Радянською Україною, а частина сцен, дія яких відбувається у Москві, буде зафільмована в Харкові. Згодом робота над стрічкою продовжиться в Польщі та Шотландії.
 Прем’єра політичного трилеру «Гарет Джонс», що створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно, запланована на 2019 рік.
Заснований на реальних подіях політичний трилер «Гарет Джонс» - це історія відомого британського журналіста-дослідника Гарета Джонса, який попри смертельну небезпеку відправився до Радянської України, щоб викрити та донести до світової спільноти всю правду про трагедію українського народу. Саме його журналістські розслідування Голодомору, нещадної цензури та міжнародної змови надихнули письменника Джорджа Орвелла на написання алегоричного роману “Скотоферма”.
 Слідкуйте за новинами проекту на його офіційній сторінці у Facebook
 Синопсис: У 1933 році вельський репортер Гарет Джонс шукає свою наступну велику історію. Останні новини приводять його до Москви, де він знайомиться з журналісткою Адою Брукс. Ада відкриває йому очі на «радянську утопію», яка не має нічого спільного з реальністю. І Гарет, попри смертельні погрози, розпочинає своє розслідування. Переховуючись від спецслужб СРСР, крок за кроком він розкриває правду про трагедію українського народу: Голодомор, жорстку цензуру, змову та масові репресії. Саме його викриття згодом стануть підґрунтям для роману «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла.
 Режисер: Аґнєшка Голланд
Продюсер: Клаудія Смея, Станіслав Дзідзіч, Єгор Олесов, Ангус Ламонт, Андреа Халупа
Оператор: Томаш Наумюк
Автор сценарію: Андреа Халупа

У ролях: Джеймс Нортон, Ванесса Кірбі, Пітер Сарсгаард, Яків Ткаченко, Олег Драч, Володимир Федорук, Анна Шайдюк, Анастасія Чала, Аліна Ковальська та інші

Художник по костюмах: Олександра Стазько

Художник-постановник: Гжегож Піонтковський
Композитор: Антоні Комаса-Лазаркевич
Прем’єра в Україні: 2019
Жанр: історичний трилер
Виробництво: Film Produkcja, Kinorob, Crab Apple Film, FILM.UAGroup
за підтримки Державного агентства України з питань кіно, а також Польського інституту кінематографії
Тривалість: 110 хв
Алексей Першко 05 березня 2018


Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 435
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 420
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 413
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 901
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 1061