Актор Сарумана записав рок-альбом


Новини: Актор Сарумана записав рок-альбом

Музикант і актор взяв участь у записі альбому The Lord of the Rings: Songs and Poems by J. R. R. Tolkien.

Англійський актор Крістофер Лі, відомий глядачам як виконавець ролей графа Дракули, Сарумана, графа Дуку, Шерлока Холмса, Франциско Скараманги та інших, записав альбом у жанрі рок-метал.

У свої 91 рік актор не соромиться експерементувати, доказом чому є новенький сет симфонічних метал-композицій, зібраних у «Charlemagne: The Omens of Death».

Як вважає сам виконавець, серед попередніх збірок, цей - найсхибленіший. У новий альбом британського актора увійшли треки "Massacre of the Saxons," "The Devil's Advocate", "The Ultimate Sacrifice" і багато інших.

Нагадаємо, що Лі, занесений до Книги рекордів Гіннесса як актор, ім'я якого було зазначено в титрах найбільшої кількості фільмів (290 картин), з них 69 фільмів жахів, відомий й іншими роботами в музичному напрямку. Серед них запис альбому «The Lord of the Rings: Songs and Poems by J. R. R. Tolkien» у 2003 році, співавторство концептуальних альбомів «Symphony of Enchanted Lands II: the Dark Secret» і «Triumph or Agony» групи Rhapsody of Fire (2004). Для Tolkien Ensemble Лі записав кілька пісень і озвучив ролі Древоборода, Теодена і кілька інших на альбомі «At Dawn in Rivendell».

Через два роки вийшов сольний альбом Крістофера Лі під назвою «Revelation», що розійшовся платиновим тиражем.

Лі взяв участь у світовому турі Tolkien Ensemble і Говарда Шора, він також брав участь у записі саундтрека для фільму «Суїні Тодд, демон-перукар з Фліт-стріт», хоча згодом Тім Бертон прийняв рішення не включати композиції з Лі в картину.

Крім того, музикант часто співає у фільмах, у яких грає, і йому дають ролі з урахуванням його вокальних здібностей. Наприклад, він виконує жартівливу арію у фільмі «The Return of Captain Invincible».

У 2010 році виходить альбом Крістофера Лі «Charlemagne: By the Sword and the Cross» у стилі симфонічного металу. Ця концептуальна робота присвячена життю імператора Карла Великого.

На урочистій церемонії журналу Metal Hammer, яка пройшла 14 червня 2010 року, Крістофера Лі відзначили нагородою, за внесок у збереження і розвиток «особливого духу Metal Hammer».

Sushchenko 28 травня 2013


Ім’я:
24 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 685
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 316
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 63
Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1455
Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини

Дочка комісара Гордона.

22 липня 2021 0 356