Брайан Кренстон зіграє сценариста Долтона Трамбо


Новини: Брайан Кренстон зіграє сценариста Долтона Трамбо

Долтон Трамбо написав сценарій до «Римських канікул» з Одрі Хепберн.

Серіал «Пуститися берега» підходить до свого логічного завершення, і актори починають підшукувати собі нові проекти. Виконавець головної ролі Брайан «Уолтер Уайт» Кренстон, наприклад, зіграє в байопіку про сценариста Долтона Трамбо від режисера Джея РоучаЗнайомство з Факерами»).

Персона Долтона Трамбо цікава тим, що він був не тільки одним з найбільш затребуваних сценаристів 40-х, але ще й членом Комуністичної партії США. Його кар'єрі прийшов кінець, коли Комісія з розслідування антиамериканської діяльності під проводом сенатора МакКарті зібрала ряд голівудських сценаристів і режисерів і змусила їх свідчити проти своїх колег, помічених у пристрасті до «проклятим комунякам».

Трамбо відмовився давати свідчення і потрапив до числа «Hollywood 10» - групи діячів, занесених студіями в чорний список. Він навіть відсидів 11 місяців у в'язниці. Ряд сценаріїв до деяких фільмів (в їх числі - «Спартак» Стенлі Кубрика) він все ж написав під псевдонімом в атмосфері суворої секретності, але шкоди його кар'єрі було завдано непоправної.

Трамбо був посмертно нагороджений «Оскаром» за сценарій класичної картини «Римські канікули» 1953 року з Одрі Хепберн і Грегорі Пеком. Спочатку в титрах значився Йен МакЛеллан Хантер - колега, чиїм ім'ям гнаний сценарист прикривався. Але в 1992 році, 16 років після смерті Трамбо, справедливість була відновлена. Втім, свій прижиттєвий «Оскар» він теж отримав, хоч і за черговий сценарій, написаний під псевдонімом: академіки вирішили вручити заслужену нагороду в 1975 році, як тільки переконалися в тому, що «Сміливець» (1957) дійсно належить перу Трамбо.

Сценарій майбутньої біографічної стрічки буде заснований на книзі Брюса Кука «Долтон Трамбо» 1977 року. Займатися її адаптацією має намір Джон Макнамара.

Виробництво екранізації намічено на початок наступного року.

Нагадаємо, що телесеріал «У всі тяжкі» з'явився на екранах з початку 2008 року. З персонажем Солом Гудманом глядачі познайомилися трохи пізніше - в 2009 році, в епізоді під назвою «Краще подзвоніть Солу ». Там Уолт (Брайан Кренстон) і Джессі (Аарон Пол) найняли не цураються брудних справ адвоката, щоб допомогти одному з своїх дилерів уникнути неприємностей із законом. Після цього Сол відразу ж став одним з улюблених персонажів серед фанатів: у нього навіть завівся свій власний сайт.

Sushchenko 19 вересня 2013


Ім’я:
21 вересня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Різ Ахмед у тизері фантастичного трилера «Сутичка» Різ Ахмед у тизері фантастичного трилера «Сутичка»

І Октавія Спенсер.

19 вересня 2021 0 226
Перший тизер «Алеї жахів» Гільєрмо Дель Торо Перший тизер «Алеї жахів» Гільєрмо Дель Торо

«Він людина або чудовисько?»

17 вересня 2021 0 567
Хоакін Фенікс у трейлері драми «Давай, давай» Хоакін Фенікс у трейлері драми «Давай, давай»

Можливо, один з претендентів на Оскар.

16 вересня 2021 0 474
Том Генкс у трейлері фантастики «Фінч» Том Генкс у трейлері фантастики «Фінч»

Том, робот і пес.

20 вересня 2021 0 154
Трейсі Морган зіграє у сиквелі «Близнюків» Трейсі Морган зіграє у сиквелі «Близнюків»

Так, третього брата.

16 вересня 2021 0 445