Ален Делон відчув себе погано у Москві


Новини: Ален Делон відчув себе погано у Москві
Алену Делону викликали швидку допомогу в Москві.
Знаменитому французькому акторові Алену Делону, який прибув до Москви для участі в церемонії вручення вірменської музичної премії, стало погано. Проблеми зі здоров'ям у кінозірки з'явилися перед початком церемонії Armenia Music Awards в концертному залі "Росія".
Для Делона була викликана швидка допомога - у нього виникли проблеми з серцем, артеріальний тиск сильно підвищився. Однак, незважаючи на погане самопочуття, Делон вийшов на сцену, щоб отримати спеціальну премію "Легенда":
- Є речі, які я не розумію. Ось вже протягом години на сцену виходять артисти, які співають і танцюють, і ви їм аплодуєте. А я вийшов на сцену і нічого не роблю, але ви мені теж аплодуєте. І ось я не розумію, за що, - звернувся до публіки Ален Делон. - Хочу подякувати за честь, яку ви мені надали. Мені дуже приємно тут бути, хоча ще недавно я був у лікарні. Спасибі вам величезне за вашу любов, визнання.
Після цього актор покинув сцену і поїхав у готель.
Кінозірка відвідав Москву, незважаючи на проблеми зі здоров'ям. Делон був виписаний 5 квітня зі американської клініки паризького передмістя Нейі-сюр-Сен.

Премія Armenia Music Awards вважається однією з найбільш значних подій в музичному житті Вірменії та вірменської діаспори усього світу. За шість років гостями і номінантами премії ставали найвідоміші діячі культури, мистецтва і шоу-бізнесу Вірменії, Росії та інших країн. Серед них - Шер, Дживан Гаспарян, Тата Симонян, Сірушо, Йосип Кобзон, Нуне Есаян, Ігор Крутой, Ірина Аллегрова, Діма Білан, Хуліо Іглесіас, Боссн, Андре, Сакіс Рувас, Ліз Мітчелл, Деміс Руссос. 

Катя Зиновьева 09 квітня 2012


Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 216
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 418
Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1533
Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 767
Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини

Дочка комісара Гордона.

22 липня 2021 0 429