"Алмазну колісницю" Акуніна екранізують за $10 млн


Новини:
Сергій Урсуляк, який зняв "Ліквідацію" і "Ісаєва", екранізує роман Бориса Акуніна "Алмазна колісниця" з циклу про Ераста Фандоріна.
"Виник телеекранізаційний проект, про який я мрію так давно, що давно перестав про нього мріяти. Боляче вже дорога і складна затія, а наше телевізійне кіно переживає, прямо скажемо, не самі хлібні часи. І ось, нарешті, справа пішла. Звичайно, все ще може зірватися, як це часто буває з екранізаційними витівками, але старт виглядає серйозно ", - написав Акунін в неділю в своєму блозі.
За його словами, мова йде про 12-серійну стрічку.
"Режисером буде Сергій Урсуляк - він щойно закінчив серіал "Життя і доля", - відзначає романіст, визнаючи, що давно хотів попрацювати з автором "Ліквідації" і "Довгого прощання".
Однак, як заявив сам Урсуляк, до вересня він "щільно зайнятий" "Життям і долею ".
"Ми обговорювали "Алмазну колісницю ", але це була попередня розмова. Бажання і моє, і його, і продюсера присутнє, але це відбудеться через рік, не раніше", - повідомив режисер.
Акунін зазначає, що "Алмазна колісниця" - непростий проект. "Основна частина дії розгортається в Японії періоду Мейдзі. Та й Росія 1905 року з вибухаючими мостами, тонучими баржами і вуличними погонями - той ще кошмар для продюсера", - пише він.
До того ж, зазначає письменник, "коли заходила розмова з потенційними екранізаторами, я завжди говорив: японські зйомки повинні бути в Японії, японців повинні грати японські актори, ніндзя повинні бути справжні, та інше, та інше. А інакше навіщо воно мені треба?"
"Японська сторона, з якою я провів попередні переговори, обіцяє усіляке сприяння: і з локаціями, і з павільйонами, і з кастингом. Будуть мені і ніндзя, і автентичні якудза, і натуральний Маса. Думаю вимовити собі в контракті право вибору актриси на роль фатальної О-Юмі, так що заздріть ", - заявляє Акунін в своєму блозі.
Хто зіграє Фандоріна, якому в одній частині дії 22 роки, а в іншій - 49, поки невідомо. Письменник вважає, що "потрібні два схожих актори - одного на два таких різних віку не загримуєш".
В "Турецькому гамбіті" Джаніка Файзієва Фандоріна грав Єгор Бероєв, в "Статському радника" Філіпа Янковського - Олег Меньшиков, в серіалі "Азазель" 2002 року - Ілля Носков.
Продюсер екранізації Рубен Дишдишян підтвердив газеті "Известия", що зйомки стартують в наступному році. Поки ж Олексій Поярков ("Ліквідація") буде писати сценарій, а в березні-квітні розпочнеться пошук японського партнера. Російських персонажів у фільмі гратимуть російські актори, японських - японські.
Передбачуваний бюджет стрічки - 10 млн доларів, близько 800 000 на кожну з 12 серій.

Тим часом в 2012 році повинна побачити світ ще одна великомасштабна екранізація акунінського твору - "Шпигун" з Федором Бондарчуком та Данилом Козловським у головних ролях. 

Катя Зиновьева 13 лютого 2012


Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 470
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 530
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 653
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 456
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 509