Альмодовар - голова Журі


Новини:  Альмодовар - голова Журі
70-го Каннського фестивалю
Незаперечна ікона іспанського кіно і знаменитий у всьому світі постановник, режисер і сценарист Педро Альмодовар очолить Журі 70-го Міжнародного Каннського фестивалю, який цього року розпочнеться 17 травня.
Отримавши запрошення П'єра Лескюра і Тьєррі Фремо, режисер заявив: «Я щасливий відзначити 70-й ювілей Канського кінофестивалю на такій почесній посаді. Я дуже вдячний і схвильований! Бути Головою Журі - велика відповідальність, і я сподіваюся виправдати надану мені довіру. Можете бути впевнені, що я повністю присвячу себе цьому завданню, яка є для мене одночасно задоволенням і привілеєм».
Ось уже 35 років цей віртуозний режисер продовжує завойовувати глядачів усього світу чудовими і оригінальними роботами. Його 20 картин - починаючи від «Пепі, Люсі, Бом і інші дівчата» (Pepi, Luci, Bom y otras chicas del montón, 1982) і аж до фільму «Джульєтта» (2016) - формують собою яскравий ансамбль, що сягає корінням в бунтарську молодість режисера під знаком панк-культури і просочений невгамовною пристрастю до жіночих фігур і до історії кіно. Еклектичний, але послідовний режисер родом з регіону Ла-Манча пробує себе у всіх кіножанрах - водевіль, фарс, трагедія, фантастика, мюзикл, трилер, в той же час залишаючись вірним своїм улюбленим темам - пристрасть, родинні зв'язки, доля, почуття провини, потаємні секрети.
У цих фільмах про сердечні справи його супроводжує вірний акторський склад, який надає персонажам особливий колорит і в який входять, серед інших, Пенелопа Крус, Маріса Паредес, Антоніо Бандерас, Россі де Пальма, Хав'єр Бардем, Хав'єр Камара, Кармен Маура і Вікторія Абріль.
«З нагоди 70-го випуску Каннського фестивалю ми з радістю вітаємо унікального артиста, котрий має величезну популярність. Його творчість уже назавжди увійшла в історію кіно. Педро Альмодовара та Каннський фестиваль пов'язують довготривалі стосунки: в 1992 році режисер входив до складу Журі під головуванням Жерара Депардьє», - прокоментував П'єр Лескюр, Президент Фестивалю, і Тьєррі Фремо, генеральний директор.
П'ять фільмів режисера - «Все про мою матір» (Todo Sobre mi Madre, Приз за кращу режисуру), «Повернення» (Приз за кращий сценарій, Колективний приз за кращу жіночу роль), «Розірвані обійми» (Los Abrazos Rotos), «Шкіра, в якій я живу, «Джульєтта» - були обрані для участі в Основному конкурсі. Нарешті, фільм «Погане виховання» (La Mala Educación) відкрив Фестиваль у 2004 році, а зображення режисера було вибрано для офіційної афіші 60-го випуску.
Запрошуючи цього захопленого режисера, який не перестає оспівувати магічну силу кіно і віддавати данину поваги таким метрам, як Сірк, Франжю, Хічкок і Бунюель, Каннський фестиваль віддає належне кіномитцю з міжнародною славою і вітає в його особі сучасну і вільну Іспанію.
Каннський фестиваль буде проходити з 17 травня по 28 травня 2017 року. Офіційна програма та склад Журі буде оголошено в середині квітня.
Алексей Першко 01 лютого 2017


Ім’я:
01 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 429
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 532
«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 354
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 716
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 424