Увійти через
facebook google
 

Американські мейджори вшановують пам'ять загиблих


Новини: Американські мейджори вшановують пам'ять загиблих
Американські кінокомпанії затримують вихід результатів прокату в якості хвилини мовчання.
Компанія Warner Bros. вирішила затримати дані про касу свого масштабного фільму "Темний лицар повертається» - замість щоденних відомостей про прокат картини інформація буде поширена в США тільки в понеділок увечері. Такому прикладу порадили й інші американські мейджори, чиї проекти зараз знаходяться в прокаті. Таким чином, кінокомпанії проводять своєрідну хвилину мовчання на честь загиблих в Аврорі, Колорадо.
Звістка про трагедію облетіла вже весь світ. Нагадаємо, в п'ятницю вночі в кінотеатрі міста Аврора, штат Колорадо, на показі фільму «Темний лицар повертається» один з глядачів на 30-ій хвилині фільму, кинувши димову шашку, почав розстрілювати інших глядачів. 12 людей загинуло і 58 отримали поранення. Поліція розвозила поранених в своїх службових машинах ще до прибуття «швидкої». Незабаром був затриманий 24-річний Джеймс Холмс, підозрюваний, який назвав себе Джокером.
В цей час Крістофер Нолан, Крістіан Бейл та інші актори фільму перебували в Парижі, де збиралися провести прем'єру фільму та прес-конференцію. Всі події були скасовані і незабаром Крістофер Нолан зробив заяву, в якій висловив своє щире співчуття сім'ям загиблих та зазначив, що кінотеатри - це місце, куди люди приходять розслабитися, де не замислюються про свою безпеку, і дана трагедія показала, що ніхто не може себе почувати в безпеці ніде.
Зараз експерти прогнозують різкий спад відвідування кінотеатрів і не такі високі суми зборів картини «Темний лицар повертається», як очікувалося раніше. 
Катя Зиновьева 23 липня 2012
Like

Ім’я:
16 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


"Леді та Бродяга". Новий трейлер "Леді та Бродяга". Новий трейлер

Собаче кохання.

15 жовтня 2019 0 159
Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку

Ще одна зірка в новому "Бетмені".

15 жовтня 2019 0 248
Чілдрен Кінофест – 2020 Чілдрен Кінофест – 2020

Оголошує Четвертий конкурс дитячих фільмів

15 жовтня 2019 0 154
Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла" Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла"

Екранізація відомої казки.

13 жовтня 2019 0 5031
Зірка "Гри в хованки" зіграє в спін-оффі "G.I. Joe" Зірка "Гри в хованки" зіграє в спін-оффі "G.I. Joe"

Самара Вівінг приєдналася до Генрі Голдінгу.

15 жовтня 2019 0 116