Аронофскі, Райт, Вендерс і всі-всі-всі


Новини: Аронофскі, Райт, Вендерс і всі-всі-всі
Фестиваль в Торонто оголосив програму
Один з найавторитетніших в Північній Америці і світі Міжнародний кінофестиваль в Торонто оголосив програму, яка - як і завжди - вражає своєю різноманітністю.
Там відбудеться канадська прем'єра нового фільму Джо Райта «Самий темний час», в якому роль Вінстона Черчілля зіграв Гері Олдман (на фото). Для фільму «Королі» туркені Деніз Гамзе Ергювен (вона відома і українському глядачеві, адже її фільм «Мустанг» переміг на торішньому Одеському МКФ) показ в Торонто стане світовою прем'єрою. Такий же статус матимуть і покази таких стрічок як «Гора між нами» з Кейт Уінслет і Ідрісом Ельба в головних ролях, «Сильніше» про драму під час Бостонського марафону з Джейком Джилленхолом в головній ролі, «Я, Тоня» з Марго Роббі, «Занурення» (романтичний трилер Віма Вендерса) з Алісією Вікандер і Джеймсом МакЕвоєм і багатьох інших.
Фільм, який буде удостоєний честі відкрити фестиваль 7 вересня, ще буде оголошений, а от фільм закриття вже відомий - це французька комедія «Це життя!» від відомого режисерського дуету у складі Олів'є Накаш та Еріка Толедано.
Завершиться фестиваль у Торонто 17 вересня.
Алексей Першко 27 липня 2017
Like

Ім’я:
28 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


88 кандидатів 88 кандидатів

На участь у конкурсі кінопремії “Золота Дзиґа”

27 січня 2020 0 198
"Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн "Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн

Стів Карелл повертається в комедію.

25 січня 2020 0 340
"Бембі" отримає фільм-ремейк "Бембі" отримає фільм-ремейк

Ще один проект Disney.

27 січня 2020 0 195