"Аватар 2" війде не раніше 2015 року


Новини:
Прем'єру «Аватара 2» знову переносять.
Джеймс Кемерон знову переносить прем'єру продовження свого касового фентезійного блокбастера «Аватар» - тепер ця дата перекочувала з 2014 року на кінець 2015 року.
Невідомо, як компанія 20th Century Fox відреагувала на чергове зрушення дат - вона вже неодноразово давала відстрочку Кемерону, який дбайливо виношує ідею для нової частини. Зараз режисер продовжує особисто працювати над сценарієм «Аватара 2». Ідею до першої частини фільму він також придумував сам. Нагадаємо, Джеймса Кемерона неодноразово намагалися викрити в плагіаті та крадіжці ідеї до «Аватару», але ніхто поки не досяг успіху в цій справі.
Найближчим часом режисер переїде до Нової Зеландії, де і продовжить роботу над сценарієм. Ймовірно, на краєвидах, наближених до панорам Пандори, Кемерон зуміє знайти необхідне йому натхнення. Передбачається, що там же і пройдуть зйомки «Аватара 2».
Джеймс Кемерон планує чотири частини «Аватара» - саме стільки, вважає він, необхідно, щоб розповісти повну історію. Друга частина картини буде знята з частотою 60 кадрів в секунду, що сам режисер називає «ліками для очей». Цікаво, що перший високочастотний фільм «Хоббіт» вийде тільки в грудні цього року, але частота його зображення буде досягати тільки 48 кадрів в секунду.

Спочатку передбачалося, що «Аватар 2» вийде в 2013 році. Пізніше Кемерон і 20th Century Fox перенесли прем'єру на 2014 рік. Раніше в цьому році продюсер фільму Джон Ландау зронив, що «Нову частину варто очікувати не раніше, ніж через чотири роки». 

Катя Зиновьева 30 липня 2012


Ім’я:
23 вересня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Вашингтон у трейлері «Трагедії Макбета» Джоела Коена Вашингтон у трейлері «Трагедії Макбета» Джоела Коена

Новое переосмислення Шекспіра.

23 вересня 2021 0 136
Серкіс і Еріво зіграють у «Лютері» Серкіс і Еріво зіграють у «Лютері»

Повнометражний фільм про лондонського детектива.

23 вересня 2021 0 94
Том Генкс у трейлері фантастики «Фінч» Том Генкс у трейлері фантастики «Фінч»

Том, робот і пес.

20 вересня 2021 0 366
«Хелловін вбиває». Фінальний трейлер «Хелловін вбиває». Фінальний трейлер

Майк Майєрс повертається у жовтні.

21 вересня 2021 0 239
Зірки «Воно» і «Тихого місця» – у «Пропащих хлопцях» Зірки «Воно» і «Тихого місця» – у «Пропащих хлопцях»

Від режисера «Кінця *** го світу».

21 вересня 2021 0 275