Австралія загрожує Джонні Деппу в'язницею


Новини: Австралія загрожує Джонні Деппу в'язницею

Влада Австралії пригрозила голлівудському акторові Джонні Деппу 10-річним позбавленням волі і максимальним штрафом в $340 тис. за незаконне ввезення в країну двох йоркширських тер'єрів.

Як повідомляє видання The Sydney Morning Herald, крім Деппа чиновники мають намір покарати і пілота, якому доведеться відсидіти за гратами два роки.

Справа в тому, що прилетівши в Австралію на зйомки нової частини «Піратів Карибського моря», Депп вирішив не декларувати собак, тому вихованці зірки перебували в країні незаконно. При цьому співробітники митниці не виявили тер'єрів при висадці пасажирів, а відомо про них стало після того, як знімки тварин просочилися в фейсбук.

Дійшло навіть до того, що міністр сільського господарства Австралії Барнабі Джойс пообіцяв приспати собак, яких Депп ввіз на приватному літаку в обхід ветеринарного контролю. Незабаром актор відправив своїх братів молодших назад в США, і тепер їх життю нічого не загрожує.

Розлючені члени департаменту сільського господарства зібралися в будівлі парламенту, щоб з'ясувати «хто впустив в країну собак». Політики і держслужбовці зійшлися на думці, що актор зробив «серйозний» злочин, і він вимагає розслідування.

Нагадаємо, що п'ята частина франшизи вийде в 2017 році.

У капітана Джека Горобця трапиться чергова любов, причому взаємної вона не буде ... А як по іншому можливо, якщо серцевий інтерес Горобця - вчений інтелігентна дама, звинувачена в чаклунстві? .. Також в картині буде і побічна романтична історія двох молодих британців, а ще двоє злодіїв - Капітан Барбосса об'єднає зусилля з якимсь привидом британського солдата, і все для того - щоб Джеку Горобцю НЕ жилося спокійно ... 

Sushchenko 26 травня 2015


Ім’я:
19 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 299
Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас» Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас»

Від режисера «Розлому Лос-Анджелеса».

16 червня 2021 0 705
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 1085
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 1104
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 1522