Балканський вантаж


Новини: Балканський вантаж
Оголошено дванадцятий фільм Міжнародного конкурсу 47-го КМКФ «Молодість»
Дирекція Київського міжнародного кінофестивалю повернулась із Франції з чудовими новинами: у програмі Міжнародного конкурсу 47-го КМКФ «Молодість» з’явився новий учасник. Окрім попередньо оголошених фільмів, за головну нагороду фестивалю змагатиметься повнометражний ігровий дебют сербського режисера Оґнєна Ґлавоніча під назвою «Вантаж» (The Load / Teret), Сербія, Франція, Хорватія, Іран, Катар, 2018, 98’, який брав участь в программі Каннського Двотижневика режисерів (La Quinzaine des Réalisateurs).
Політичний трилер «Вантаж» розповідає про водія вантажівки Владу, який працює в Сербії під час бомбардувань НАТО в 1999 році. Отримавши завдання перевезти таємничий вантаж із Косова до Белграда, він прокладає шлях незнайомою місцевістю крізь пошрамовану війною країну. Він знає, що потім муситиме повернутись додому і побачити наслідки своїх дій.
Оґнєн Ґлавоніч відвідає «Молодість» уже вдруге — кінофестиваль приймав режисера у 2012 році, коли Оґнєн брав участь у Міжнародному конкурсі зі своєю короткометражною роботою Made of Ashes (Od pepela).
Кінофестиваль «Молодість» стартує цього тижня. З 27 травня кінотеатри «Київ», «Україна» і «Сінема-Сіті» очікують на гостей на показах фестивального кіно. Цьогорічна програма буде насиченою — добірка фільмів, відзначених на гучних міжнародних кінофестивалях, національні програми кіно зі Скандинавії, Італії, Франції та Німеччини, ЛҐБТК-програма «Сонячний зайчик» і, звичайно, нове українське кіно.
Алексей Першко 22 травня 2018


Ім’я:
19 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 389
Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас» Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас»

Від режисера «Розлому Лос-Анджелеса».

16 червня 2021 0 805
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 1157
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 1176
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 1138