Бен Аффлек не буде сенатором Массачусетсу


Новини: Бен Аффлек не буде сенатором Массачусетсу

Артист хоче присвятити себе добродійності.

Після того, як президент США Барак Обама висунув кандидатуру чинного сенатора штату Массачусетсу Джона Керрі на посаду державного секретаря, світ кінобізнесу відвідали чутки про політичну кар'єру актора Бена Аффлека.

Практично всю другу половину грудня ця тема хвилювала шанувальників творчості актора, поки він не роз'яснив що до чого. На своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook, актор і режисер написав, що любить Массачусетс (він з дитинства жив у цьому штаті, хоча народився в Каліфорнії) і з цікавістю ставиться до політичного процесу, але займати офіційну посаду не має наміру.

Разом з тим, Аффлек поділився, що буде присвячувати час власній благодійній організації Eastern Congo Initiative для підтримки ветеранів, залучення уваги до проблеми голоду, а також використанні кінематографа для розваги аудиторії та роздумів на спірні теми - такі як взаємини США і Ірану.

Нагадаємо, що недавно в прокат вийшла третя режисерська робота Аффлека "Операція 'Арго'" ("Арго"). Події фільму розгортаються в Ірані в 1979 році. Сам актор виконав у фільмі головну роль. Крім того, в 2012 році була випущена ще одна стрічка, в якій знявся Аффлек, - робота Теренса Маліка "До чуда". 

Sushchenko 26 грудня 2012


Ім’я:
25 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Чи повернеться «Київ» до Києва? Чи повернеться «Київ» до Києва?

Суд повернув кінотеатр колишнім орендарям

24 червня 2021 0 275
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 653
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 661
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 495