Бенісіо Дель Торо приєднався до «Варти галактики»


Новини: Бенісіо Дель Торо приєднався до «Варти галактики»

Прем'єра картини призначена на 1 серпня 2014 року.

Бенісіо Дель Торо замикає центральний акторський склад 10-го проекту кінематографічного всесвіту Marvel «Варта Галактики». Творці фільму поки не повідомляють кого саме зіграє актор.

Серед інших учасників стрічки актриси Гленн Клоуз і Карен Гіллан («Доктор Хто»). Перша зіграє важливу чиновницю з космічної поліції Nova Corp. Цікаво те, що спочатку роль персонажа Кроуз мав виконати чоловік і серед претендентів на цю роль розглядалися Алан Рікман, Х'ю Лорі і Кен Ватанабе. Друга виконавиця - Гіллан - імовірно може виконати роль головної лиходійки.

Чоловічий склад представляють Кріс Претт, Зої Салдана, Дейв Батіста, Лі Пейс і Майкл Рукер, причому останні відіграють антагоністів. Ходять чутки, що Дель Торо стане негативним героєм.

У синопсисі фільму говориться: американський пілот виявляється втягнутим в міжгалактичний конфлікт і біжить з групою футуристичних ув'язнених, у чиїх руках - річ, за якою всі полюють. Знімати стрічку буде режисер Джеймс Ганн.

Нагадаємо, що нещодавно Бенісіо Дель Торо приєднався до акторського складу драми Пола Томаса Андерсона «Вроджена вада», але там у актора зовсім небагато екранного часу. Актор також буде зніматися в новому проекті Терренса Маліка «Поза законом», крім цього актор з'явиться у картині «Втрачений рай», де Дель Торо зіграв наркобарона Пабло Ескобара. 

Sushchenko 04 червня 2013


Ім’я:
25 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 703
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 537
Трейлер ромкома «НЕідеальний чоловік» з Деном Стивенсом Трейлер ромкома «НЕідеальний чоловік» з Деном Стивенсом

Від авторки "Неортодоксальної».

24 червня 2021 0 350
Чи повернеться «Київ» до Києва? Чи повернеться «Київ» до Києва?

Суд повернув кінотеатр колишнім орендарям

24 червня 2021 0 314